Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Az ember el tudna kapni egy...

Az ember el tudna kapni egy földönkívülitől egy betegséget (Gondolok itt 404re)?

Figyelt kérdés
2011. okt. 3. 00:33
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
51%
Persze hogy el. Láttad az E.T. című filmet? Ott is szkafanderbe mentek E.T.-ért. Ami nekik hasznos baktérium az nekünk káros és ez fordítva is igaz. De nyugodtan elkaphat egy olyan vírust is ami nekik is végzetes, és elég ha ehhez egy légtérbe van a vírus hordozóval. De nem csak vírust kaphat el hanem sok minden ismeretlen sz@rt.
2011. okt. 3. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
78%
Mi az a 404?
2011. okt. 3. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
58%

Utolsónak: egy Peugeot-típus.


A kérdésre: mivel az űrben hideg van, az űrlények rendszerint megfáznak, és a semmiben lebegő bacilusok és vírusok jól megfertőzik őket. Ezért azt javaslom, hogyha csészealj-állomáson vagy, tarts zsebkendőt az arcod elé. Ha nincs nálad zsebkendő, akkor egy jugoszláv gyártmányú konzervnyitó is megteszi, ha hangosan kukorékolsz közben.

2011. okt. 3. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
71%
A 2. vagyok. Azt hittem a 404-es hibaoldal :)
2011. okt. 3. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
Miért ne ? Ha egy olyan vírus, ami nálunk ismeretlen és nincs ellene beoltva. :-)
2011. okt. 3. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 /Anita_'94/ ***** válasza:
Stephen Kingtől az Álomcsapda pont ilyesmiről szól.
2011. okt. 3. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:

Úgy hallottam járvány van mostan. Csak egy emberi influenzája van.


404 ha olvasod jólenne ha feltöltenéd az egyenlegemet mer nincs rajta lé és smst se engedi és tudod ha baj van nem tudlak hívni!!én veled vagyok mindig és bármibe segítek de ezen még gondolkoznom kell!amúgy az internetről is tucc már én is rendeltem onnan majd elküldöm neked a linket csak regisztrálni kell és kihozzák házhoz úgy nem jó?

2011. okt. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
Utolsó! 404-el töltögeted a telefonod? Undorító vagy! Tessék elmenni dolgozni! Milyen dolog már ez?
2011. okt. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
Igen el kaphat betegségeket.
2011. okt. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:

A sci-fi-k nagyon megosztottak ebben a témában:

1)Lois és Clark ---- itt Supermant megfertőzték a Krypton bolygó maradványain talált vírussal, ami az embereknek egyáltalán nem ártott.

2) E.T. példa, NO COMENT

3) Farscape - John Cryton-t megfertőzte valami gyenge űrlény vírus.

4) Babylon5- az egyik űrlény által terjesztett betegség megfertőzött mindenkit.

5) Csillagkapu- itt többször fertőződött meg Daniel Jakson.

6) Szörnyek az űrlények ellen- a főhős megfertőzte valami, amitől nagy lett.

7)Alf- egyszer Alf meghűlt.

8) Star Terk- más bolygókon talált betegségek- ugye ismerős.

2011. okt. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!