Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Tegnap látta más is rajtam...

Tegnap látta más is rajtam kívül Dunaújvárosban?

Figyelt kérdés
Telefonáltam, majd valami véletlen folytán felnéztem az égre, egy nagyobb fényes gömb szállt az égen. Műhold, repülő és egyéb biztosan kizárható, ugyanis felhős volt az ég, ez a tárgy viszont jóval alatta repült. Látta esetleg valaki? Ha igen, mi a véleményed róla?
2011. szept. 3. 15:41
1 2
 11/18 Szükari ***** válasza:
47%
A Valxundin űrhajókra jellemző,hogy nagyon fényesek.
2011. szept. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Valxundin? Erről a fajról még nem hallottam. Róluk mit lehet tudni? Vannak információd róluk? Érdekelnek ezek a témák.
2011. szept. 4. 14:03
 13/18 anonim ***** válasza:

"Arra nem gondoltatok még h be van tiltva a kívánság lámpázás Magyarországon bizonytalan időre? :) "


Nekem meg múltkor az orromat fűszag csapta meg, aztán eszembe jutott, hogy de hiszen a füvezés az be van tiltva, ekkor megnyugodtam, biztos csak képzelődtem.

2011. szept. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

"Arra nem gondoltatok még h be van tiltva a kívánság lámpázás Magyarországon bizonytalan időre? :) Nem is lehet kapni!"


és különben is csak a nyílt lánggal égő van betiltva. ledeset lehet kapni!

2011. szept. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Akkor idáig,amíg nemvolt kínai lámpás,akkor mik voltak?Halogén izzók?Miért nem tudja az ember elfogadni hogy nem ő az evolúció csúcsa?Mert gondolkodása a sötét középkort idézi!És ezért is várat magára a bejelentés is!
2011. szept. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Miért voltam ekkora balf.sz, készíthettem volna róla képet, bár egy értelmes képhez nincs meg a technikám, meg amúgyis csak a telefonom volt nálam. Ha láttátok volna, akkor a kínai lámpás szakértők (akik most hirtelen, az utóbbi hónapokban megszaporodtak) is meggondolták volna 2x, hogy ráfogják-e a lámpára avagy sem. Nagyon fényes volt, olyan, mint egy villanykörte. Szabályos gömbformája volt, sajnos az idő alatt nem változtatta meg az irányát, de látszódott, hogy az nem kínai lámpás. Egyik pillanatról a másikra eltűnt.
2011. szept. 5. 14:29
 17/18 Szükari ***** válasza:
A Valxundinok magasak,halványzöld színű bőrrel.A fejük egy kicsit nagyobb,mint a legtöbb emberé,de azért nem volt olyan nagy.Nagy,köralakű fehér szemük hosszú,csavart fülük van.6 ujjuk van,ami nagyon vastag és nagyon hosszú.A kezük rövid.Nagyon kevés hajuk van,csak néhány kisebb szál. Fejlettebbek az embereknél,nagyon fejlett és békés faj.Nagyon szeretik az erős fényt és a forróságot.Bolygójukon sokkal melegebb van,mint itt.
2011. szept. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a leírást! :)
2011. szept. 24. 16:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!