Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ki látja még rajtam kívül az...

Ki látja még rajtam kívül az ufókat Kistokajban?

Figyelt kérdés
Észak felé vannak.
2011. szept. 16. 00:24
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
Már több, mint két óra eltelt, hol a vidi? Elég lenne csak a datára feltenni, aztán onnan meg mindenki leszedné.
2011. szept. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
Most akkor videó van róla nem fotó? Mert ha csak fotó ahhoz van egy csomó ingyenes képfeltöltős oldal amire még a hülye is fel tudja tölteni, hát még te...
2011. szept. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:

Megvan nagyon nehéz volt vártam a visszaigazoló emailt és a videót és át kellett konvertálni hogy elfogadja. De már megvan!! Mostantól én is közétek tartozok UFO hívők! Tényleg léteznek csak azt nem értem hogy jutnak el ide és egyáltalán mit akarnak.


http://www.youtube.com/watch?v=IEKpehcAbhU

2011. szept. 16. 15:24
 14/30 anonim ***** válasza:
Nagyon szép UFO-kat kaptál lencsevégre köszi hogy megosztottad velünk és üdv a hívők közt barátom! :)
2011. szept. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
Mi ez? Vasúti fénysorompó? És hol a "szivar"?
2011. szept. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:

Mi ez? Vasúti fénysorompó? És hol a "szivar"?


A szivar a szádba van és nem is akár milyen szivar lehet ha vasúti fénysorompónak nézel több kis fénylő pontot.

2011. szept. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim válasza:
ez megint egy semmi bizonyíték.
2011. szept. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
Nagyon okos vagy, de a kiscsákó azzal kezdett,hogy talált egy 30 cm-es szivar formájú valamit, aminek radioaktiv sugárzása van, ehhez képest feltöltött egy fekete alapon több irányból villogó akármit, aminek csak a fantázia szab határt, hogy mi lehet. Azt már nem is firtatom ,hogy mivel mérte be a sugárzását. Persze higgy amit akarsz.
2011. szept. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
Milyen sugárzás? Mi 30cm?
2011. szept. 16. 17:57
 20/30 anonim ***** válasza:
Na, megint a szokásos nagy sötétség, a villogó pontjaival, ami aztán akármi lehet. Sajnos ebből így semmit nem lehet megállapítani. De én hiszek neked, mert most olyan hiszékeny kedvemben vagyok, meg különben is, miért ne? :D
2011. szept. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!