Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Már útban van az Annuaki...

Már útban van az Annuaki flotta a föld felé, éppen 2012. december.21-én ér ide?

Figyelt kérdés

El sem hiszem ha nem olvasom. Akkor 3 hajó fogja elindítani az inváziót ?


[link]


2011. szept. 27. 23:11
1 2 3 4
 1/33 anonim válasza:
84%

Szerintem azokhoz a szobrokhoz pár tíz gramm varázsgomba is elég volt de hát ki tudja lehet úton vannak.

Azt viszont nem tudom hogyan lehetséges egy ilyen űrhajót észlelni, mert ugye a hiperűrben nem láthatjuk őket, fénysebességnél lassabban haladva viszont a jövő évezredben sem érnének ide mondjuk egy másik csillagrendszerből.

Ezen kívül azt is kétlem, ha vannak ufók szükségük van egy invázióra. Úgysem tudnánk védekezni ellenük, az a civilizáció amelyik kijutott a saját naprendszeréből kicsit korszerűbb fegyverekkel lehet felszerelve mint mi. Nincs szükség invázióra. Ha el akarnának pusztítani minket a kőszobrok idejében nemtudom hányezer évvel ezelőtt már megtették volna

2011. szept. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
áhh.. kezd izgalmas lenni :DDDDD
2011. szept. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%

utálom elrontani az izgalmat, de megteszem..

Íme egy elemző-tisztázó cikk a dologról:

(lényegében a fent belinkelt cikk folytatása)


[link]


Jó olvasást ;)

2011. szept. 28. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
85%

na, most sz@rtam össze magam!

nem elég a reptoidoktól parázni, most még ezek az annunnnanakikik vagy kicsodák is nyüstölik az idegeim?!

kész, vége, megyek bunkert ásni...

2011. szept. 28. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
47%
csak nekem tűnik úgy, mintha a középső képen levő kék izé egy műbroki lenne?
2011. szept. 28. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Az Annuakik azok a Reptiliánokkl vannak szövetségben, ők az őseink, jönnek hidegre tenni minket.
2011. szept. 28. 00:42
 7/33 4k05 ***** válasza:
100%
Na jó, gondoljuk csak végig ezt az egészet! Először is tegyük fel, hogy igaz a hír. Ez esetben három istentelenül nagy űrhajó közelít a föld felé, ami hát eléggé rémisztő így első hallásra, hiszen az ember hajlamos rögtön a legrosszabb kimenetelt feltételezni. Vagyis hogy biztosan elpusztítanak, rabszolgasorba döntenek, vagy kizsákmányolnak stb. - gondoljuk mi. Na de, mégis, ha egy civilizáció képes ilyen méretű csillaghajók megépítésére, először is nyilvánvaló, hogy ott, ahonnan jönnek, nincs semmiféle nyersanyaghiány, vagy ha van is, a fejlett technológiájuk lehetővé teszi más anyagok használatát. Elpusztítani akarnának minket? Mégis mi a francért? Idejönnek, ismeretlen idejű utazás után, az egész garmadával, és szétlövik a bolygót, aztán továbbmennek, mint akik jól végezték dolgukat. Teljesen értelmetlennek tartom. Nem hinném, hogy az emberiségtől bármire is szükségük lenne. Egyetértek az első válaszolóval is. Hiszen ha olyan nagyágyúk, és annyira gonoszak, miért nem irtottak ki minket már x ezer évvel ezelőtt? Szóval, csak oda akarok kilyukadni, hogy semmi ok feltételezni, hogy ne barátságos szándékkal érkeznének (ha érkeznek). Egyszerűen szeretnék felvenni a kapcsolatot, mert kíváncsiak az itteni létformákra stb. Véleményem szerint annak is jó oka van, hogy miért ilyen impozáns méretű járgányokkal érkeznek. Ha ugyanis egy-két kissebb űrhajó jelenne meg, azt valószínűleg elhallgatnák a kormányok az emberek elől, akik pedig közvetlen szemtanúk voltak, örökre eltűnnének. Tehát semmi érdemleges sem történne. Viszont, ha ekkora masinákkal megjelennek a legnagyobb városok felett, na azt már nem lehet letagadni, eltusolni, elhitelteleníteni stb. Akkor már fel kell vállalni a helyzetet, és végre mindenki tisztán láthat. Kizárólag ezt a célt szolgálja a méret - legalábbis én így gondolom.
2011. szept. 28. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszek benne,de ha mégis igaz lenne ha kedvesek voltak régen most miért jönnének rosz szándékal.A suméroknak is segitettetek,hisz rendkivül fejlett teknologiával rendelkeztek akkori idökhöz képest.

Sött amenyire én tudom még az egyiptomiak is kapcsolatban áltak velük.

2011. szept. 28. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
Na végre, ez az. Lesz invázió, lesz bizony.
2011. szept. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%
Igen, jövőre itt akarják ünnepelni a karácsonyt. Mert mindig máshol ünneplik. Lehet hogy szilveszterre is maradnak, attól függ van-e szabadságuk a két ünnep között.
2011. szept. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!