Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Már útban van az Annuaki...

Már útban van az Annuaki flotta a föld felé, éppen 2012. december.21-én ér ide?

Figyelt kérdés

El sem hiszem ha nem olvasom. Akkor 3 hajó fogja elindítani az inváziót ?


[link]


2011. szept. 27. 23:11
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
A hrollok és szövetségeseik megvédenek minket.
2011. szept. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 Brutusz55 válasza:
3 kisbolygó.
2011. szept. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
Szerintme ők, az UFO-k hoztak létre bennünket embereket, nem ők hasonlítanak ránk, hanem mi őrájuk. S ha ez igaz nem hiszem, hogy most nekiállnak lerombolni a "homokvárat" vagyis valamilyen céljuk volt a kifejlesztésünkel. Szerintem keverték az állatokat és az inteligenciát amiből lett az ember.
2011. szept. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:

nem lesz invázió.

miért kell minden ismeretlenhez ilyen negatívan hozzáálni..ok hogy legyünk óvatosak, meg ha a roszból indulunk ki nem csalódhatunk..

nade mi lesz ha békés szándékkal jönnek, mi meg majd invázióra készülve tök negatívan fogadjuk őket...azután már nem lesznek olyan békések XD

2011. szept. 29. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:

Nekem az egészben az a furcsa,hogy elvileg amikor felfedezték ezeket a valamiket,a Plúto pályáján túl voltak.De gondolom nem sokkal,mert akkor annyit írtak volna,hogy a Naprendszeren jóval túl vannak,valahol a Kuiper-övben.Szóval nagyjából 1 éve jártak ott,és olyan lassan vánszorognak,hogy csak 2012 dec-re érnek ide?

Szerintem egy olyan civilizáció,amely akkora hajót képes építeni,működtetni,és csillagközi utazásokra képes,nem ilyen lassan tud vánszorogni.Nem mondom,hogy fénysebességgel kéne jönniük,de ezt a kis távolságot emberi mértékben max pár hét alatt le kéne tudniuk.Gondoljunk bele,hogy a hozzánk legközelebb lévő csillagtól ilyen sebességgel mennyi ideig tartana az út?És nem valószínű,hogy onnan jönnek.Ha jönnek egyáltalán.

Hiszek az idegenekben,de ezek a valamik szerintem rohadtul nem űrhajók...De majd meglátjuk:)

2011. szept. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:

Lehet ők ráérősek... :)

Sose tudni.. De az hogy gyorsabb az objektum mint a leggyorsabb meteor az nem jelent semmit.(Ez van a linkben) Gondolom hibernációról meg hallottatok már?? :)

Amúgy én akkor hiszem el ha már legalább normál hobbi távcsövekkel látni lehet.(már ha igaz) De ha 2012 dec 21 körül ig nem történik semmi akkor én többet egy világvége sztorit se veszek figyelembe soha többet. Ez a 2012 is csak Notredámusz meg a maja naptár vége miatt ejt kissé gondolkodóba. Annyi ilyen világvége volt már!..

Viszont az lenne a komoly ha tényleg létezne ez a 3 hajó és jönnének mint a cunami a föld felé. És telibe vernék a földet ,mert a mi dolgunk lett volna (ezeket az isteneket fogadni) Valami ilyesmi aszt hiszem ott van a piramisokon. Csak valahogy erről meg feletkezett az emberiség.. :P Ők meg úgy vannak vele alusszák az igazak álmát hogy majd az emberek lefékezik az űrhajót és be dokkolják mert ezt meghagyták üzenetül egykoron a piramisok korában mikor itt jártak.volt rá 00 évünk felkészülni :D :P Erre gondolt már valaki? Jó néha elszáll a képzelőerőm.. :)

2011. okt. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
azt akarod, mondani, hogy segítéettek, hogy mire jönnek "megvacsorázni" bannünket, legyünk méltó ellenfelük? Hagyták, hogy fejlődjünk és így "egyenlő" esélyekkel harcbaszállhatunk? Mi ez, vmi boxmérkőzés? MEgvárjuk míg az ellenfél feltornássza magát a szintünkre s szétverjük... ez nekem sántít, én bízok benne, hogy jószándékkal jönnek, ha egyáltalán jönnek, de ha 2012 ben nem történik semmi én sem fogok több világvége dumát bekajálni :P
2011. okt. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim válasza:
Anunnaki, nem annuaki... ezért "csipszet" tesznek az orrodba! :D
2011. okt. 2. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 Roland Ács válasza:
Ez az egész 2012 marhaság.Méghogy Apokalipszis.Na ja.Figyeljétek meg hogy 2012 karácsonyán mindenki nyugisan fog karácsonyozni.Legfeljebb csak hullócsillagok lesznek majd.
2011. okt. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim válasza:
december 22-én jönnek
2011. okt. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!