Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Miért szól minden kérdés a...

Miért szól minden kérdés a reptoidokról?

Figyelt kérdés
Miért nem lehet egy normális UFO észlelések témakör?Még a 404 mánia is jobb volt ennél.
2011. okt. 1. 23:49
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:
És honnan tudjátok,hogy a reptoidok támadnak?
2011. okt. 2. 00:31
 22/37 anonim ***** válasza:
Mert a reptoid invázió 2012be lesz. Mikor ír 404? Egyáltalán itt van már? 404 itt vagy? Ha igen írj! Olvastam hogy már hazajött azon a 404fanos honlapon. Szegény 404 biztos alig írnak levelet neki gondoltam írok neki 1 hosszú történetet mert úgy hallottam beteg és hát ne unatkozzon :D
2011. okt. 2. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
41%

Mert itt ez a menő.


Irigylem azokat, akiknek ilyesmire van idejük.

2011. okt. 2. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
Igazából csak Reptoid Ezredes 5 ír róla. Mert egy figyelemkurv@. Kétszer is beregisztrált ezért. 1x amivel reptoidos kérdéseket tesz fel, és egyszer amivel azokra válaszol magának.
2011. okt. 2. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
36%
na ezt a kérdést is törlöm a megválaszoltak közül...
2011. okt. 2. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 A kérdező kommentje:
Miért?
2011. okt. 2. 02:27
 27/37 anonim ***** válasza:
Ez a reptoid ezredes az 5. De még mindig híresebb az első.
2011. okt. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
De unom már ezt a reptoidozást. vagy egy éve reptoidozás van. Ez olyan mint mikor történik suliba valami nagy poén és egy év mulva unatkoznak és előveszik. Mindenki ismeri a sztoryt még azért van ako mosolyog rajta de kéne már valami új... Én igy vagyok ezzel ti nem tudom hogy.
2011. okt. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:

Akkor mostantól a Globsterek legyenek a téma. Ezek a paraziták észrevétlenül, folyadékkal kerülnek be a gazdatestbe, amit képesek befolyásolni és szükség esetén akár irányítani is. A földre nagyon régen kerültek, az előző gazdatesteik által, akik azóta kihaltak. Szaporodni a pudingra hasonlító egyedeikkel képesek, amik a nagyvárosok vízhálózatába helyezik milliónyi spóraszerű petéiket. Innen jutnak az otthonok csapvizébe. A világ vezető hatalmai tudnak ugyan erről, de titkolják, mert ők is a paraziták irányítása alatt álnak. Viszont sokan tudják az igazságot. Beszámolók százai szólnak agyból kiműtött élősködőkről amik eltávolítása után a beteg személyisége visszaállt a régire. Lévén már nem állt a parazita befolyása alatt. Íme itt látható egy szaporító egyed amit egy Észak-Karolinai csatornakamera rögzített, kifogásolhatatlan minőségben:


http://www.youtube.com/watch?v=TcKpx2DxGwY

2011. okt. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
Az egy vízi "növény"... Tubifex, googlezd ki.
2011. okt. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!