Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Miért nem barátkoznak velünk...

Miért nem barátkoznak velünk a "jó fiúk"?

Figyelt kérdés

Az ufósok megkülönböztetik a jó és rossz szándékú idegeneket [link]


Itt láthatod, hogy ide a Földre csak a hataloméhes Reptiliánok és az implantátummániás szűrkék jönnek, akik a rosszakhoz tartoznak. Milyen furcsa lehet az emberek képe az ufókról, hogy támadó és rejtőzködő hatalommániás Gyíkemberek és éjszaki rablós szűrkéket látnak csak mások már nem is jönnek ide, normális ufós fajok. Még gyűjtők is vannak, akik arra specializálódtak hogy a konkurrens faj implantátumait begyűjtsék.


2011. okt. 6. 22:21
 1/10 anonim ***** válasza:
67%

Vannak információnk más békés fajokról is, azonban korántsem annyira releváns a jelenlétük mint a reptiliánoknak.


Ps.: A szürkék a reptoidok ellenségei.

2011. okt. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 x) ***** válasza:
62%

Újabb értelmes kérdés... na mindegy.

Kezdeném azzal hogy nem a GYK-ról kellene infót szerezni, mert elég sok pletyka terjeng amit a kezdő felhasználók nem nagyon tudnak elválasztani a tényektől. A faj amit a legtöbb ember látni vél, a szürkék. Ha megkérsz valakit az utcán hogy rajzoljon neked egy idegent, nem gyíkembert, hanem szürkét fog rajzolni. Az, hogy a reptiliánok a Földre jönnek gyakorlatilag mese. Persze van valóságalapja de azért itt már jócskán elhatalmasodik a pánikkeltés meg a pletyka. Mivel még egy esetről se hallottunk amiben többszáz embert mészároltak le gyíkszerű idegenek, valószínűleg annyira mégsem lehetnek gonoszak. A normális fajoknak meg gondolom jó a saját kis bolygójukon, mi a francnak jönnének ide?

Azoknak meg akik idegenek által felhelyezett implantátumot feltételeznek magukban, kb a 99%-áról bebizonyosodik hogy csak pszichés eredetű a dolog.

2011. okt. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Árpád, hallottam, hogy a Reptoidek és a Greyek háborúban álltak a 2.világháborúban, de mostanában már kibékültek ? Hiszen a lenkben is benne van, hogy a titkos föld alatti komplexumokban együtt működnek. Miért nem segítenek nekünk a jó fajok ?? Mit fognak csinálni a szűrkék ha jön az invázió vagy a Galaktikus Tanács ??


válaszolnál ezekre : http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__ufo-eszlelesek__2236..


http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__ufo-eszlelesek__2235..

2011. okt. 6. 22:37
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
Mit isztok? Kérek én is!
2011. okt. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
62%

Én ásványvizet ittam az előbb. Gyere adok.


Barátkoznak velünk a jók is csak mivel mi rossza vagyunk ezért a rosszakat jobban vonzzuk. Mivel a jók nem szeretnek a rosszakkal barátkozni, a rossza viszont szeretnek a jókkal.

2011. okt. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez a "galaktikus Tanács" is olyan StarTrekes vagy Csillagkapus.Amúgy ennek a tanácsnak a Földről kik a tagjai?Nyilván ezt is tudjátok:)!
2011. okt. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
44%

Nincs tanács, csak egy hierarchikus rendszer, ami ösztönösen alakult ki, fajok szerint, hasonlóan a földi tápláléklánchoz.

Ne egy Arthur féle kerekasztalt képzeljetek el...

2011. okt. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Badarságot beszéltek.


[link]

2011. okt. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Szerintem a galaktikus tanács nem hoz jó döntéseket. A zen bolygónak van 1 vezére szerintem ti is hallottatok már róla: Ékyre. Na ő jó döntéseket hoz. Mikor a harmad idöszakban a Krillinekkel harcolnak ő hozta a galaktikus békét. Aztán jött Son Goku.A jól ismert Kamehamehaaa felbontotta a békét. Naruto és csapata kétségbe estek. De a kockás fülü nyúl megnyugtatta őket. Uram isten ez már észbontó. Sztem nagyon unatkozhattok...
2011. nov. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ennyit a beültetések hamis mivoltáról!

[link]

Üdvözlettel a BROKI vezetősége.


Babonás Reptoidok Okult Kontár Intézete

2011. nov. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!