Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm 17 éves nemrég egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm 17 éves nemrég egy helyen megismerkedett egy fiúval még én nem volt ott. Azóta msn beszélgetnek tegnap míg elment írt neki a fiú hogy mizu picim meg ilyenek megkérdeztem hogy most ez mi is lenne erre hogy csak barátkoznak?

Figyelt kérdés
Szerintetek mit tegyek most?
2011. aug. 10. 16:51
 1/5 anonim ***** válasza:
aha picim én meg Sharon Stone vagyokXD Nem kell itt félténykedni lebukott és kész. Szerinted hánny lány fogja rá, hogy csak barát?:) Nem feltétlen történt köztük valami, de a picim se baráti csevegés:)
2011. aug. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 twinky ***** válasza:
eloszor csak baratkoznak ismerkednek ez termeszetes aztan meg egyre tobbet talalkoznak elkezd hanyagolni teged csokoloznak titkos randira jarnak lefekszenek szexelnek te meg ott maradsz egyedul a csajod mar masik sraccal van keress magadnak masik baratnot
2011. aug. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Fogd meg a barátnődet (a hajánál fogva) vágd be a sarokba és addig rugdosd amíg mozog. Aztán ha jön ilyen maszlaggal, hogy: "de csak rám írt, meg csak barát" meg hasonló sablon dumák akkor fogod és lefejeled, ahogy egy igazi férfi teszi ezt ilyenkor.

Utána autóba ülsz, magad mellé veszed barátnődet elviszed a fiúhoz, akivel "beszélget" és megmondod neki, hogy ha nem karmolja szét a kis köcsögöt itt és most, akkor az előző verés megismétlődik. Még 2*.

Aztán hazamentek beraksz valami filmet és szeretkeztek egyet.


Ha ez a megoldás nem tetszik vagy túl agresszív, akkor meg azt tudom tanácsolni, hogy beszéld meg ezt a dolgot a barátnőddel. Vagy köttesd ki a netet. :P

2011. aug. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 compactegon ***** válasza:
100%
ne buktasd le! beszélgess vele, mintha ő lennél. vagy már késő?
2011. aug. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ennek a kapcsolatnak GATYA!!!!
2011. aug. 24. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!