Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mostanában sok ilyen kérdés...

Mostanában sok ilyen kérdés van, ezért én is kiírok egyet. Tehát, mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés

Vonaton utaztam, kb 10 vagonból állt. Én az utolsóban voltam, ami olyan volt, mint az 1800-as években. Ott álltam a végén, pont kanyar volt, így láttam, hogy egy másik vonat jön vele szembe. Szerencsére időben ki tudtam ugrani, de óriási ütközés, katasztrófa lett a dologból. Szinte mindenki meghalt. Ebben a pillanatban hirtelen este lett, mindent beborított a hó, de közben zuhogott az eső. Nagyon kevesen élték túl. Akikre emlékszem: én és két volt általános iskolás osztálytársam, akiket már évek óta nem láttam, de nem is gondoltam rájuk egyáltalán. Végül a roncsok a halottakkal és a túlélőkkel együtt valahogy az állomásra kerültek.

Elég hátborzongató volt ez az álom, még most is rossz belegondolnom. Elég hülyeség is az egész, de vajon jelenthet-e valamit, esetleg valamit előre láthattam, ha nem is pont olyan formában, mint az álmomban volt?

(nem szívok semmit, nem szedek partydrogokat sem)

19/F


2011. márc. 25. 00:12
 1/6 anonim válasza:
Úgy néz ki, hogy valamitől erősen félsz tudat alatt, amivel kapcsolatban tulajdonképpen nem tudsz sokat tenni, de reméled, hogy kikerűlheted, ha előre meglátod. Ami a régi iskolatársaidat illeti, gondold át milyen volt a viszonyod velük, és milyen értelemben lehet kapcsolatban az az érzelmi viszony ezzel a tudatalatti félelemmel?
2011. márc. 25. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azt tudom, hogy ehhez nagyon hasonló katasztrófa tényleg történt,1800-as évek táján.Egy könyvben olvastam, amiben valós, különös esetek voltak.Sajnos nem emlékszem már a címére.Talán te is olvashattál az esetről valamikor és álmodban visszajött.
2011. márc. 25. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem fogjátok elhinni, pedig igaz, van egy könyv, ami arról szól, hogyan kerüljük el a katasztrófát, az a címe: A fáraó felébresztése. Régészekről szól.
2011. márc. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet reinkarnációs, vagy figyelmeztető álom.Óvatosságra int még akkor is,ha megmenekültél.Változás előtt állsz,mely érzelmileg felkavar.Ez az álom egy lehetséges,de kikerülhető jövőkép,amit a tudatalattid azért vetített eléd,hogy változtass életed irányán!Az álmát persze mindenki maga tudja hitelesen értelmezni.
2011. márc. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem jelent semmit. Tudod miért álmodunk? Keress rá a gugliban.
2011. márc. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Rejtett homosexualitásra utal. Volt már barátnőd?
2011. máj. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!