Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szerintetek igaz? Ma olvastam...

Szerintetek igaz? Ma olvastam a népszavában.

Figyelt kérdés
www.nepszava.hu/articles/article.php?id=298425
2010. máj. 18. 07:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

sajnos,ez még mindíg 50-50%..

vagy igen,vagy nem..bár azt olvastam,hogy 2032-ben veszik fel először a kapcsolatot..

Mindenesetre örülnék,ha meggondolnák magukat,és előbb jönnének..

2010. máj. 18. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Szerintem ez hülyeség. Abban nem kételkedem hogy földön kívül máshol is van élet, mert valószínütlen hogy csak mi legyünk, ha csak 0,1% esélyt adunk bolygonként arra hogy ott lehet élet akkoris kell hogy legyen mert rengetek naprendszer van még, rengeteg bolygóval. De hogy egy olyan fajnak szüksége legyen egy mühőldra a kapcsolat felvételre ami olyan teknológiával rendelkezik hogy könnyedén utazzon az űrben, és gyórsan tegyen meg nagy távolságokat szerintem felesleges egy ilyen :D
2010. máj. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Irnak össze vissza mindent, csak hogy tereljenek.Már rég felvették az emberekkel a kapcsolatot, csak sokan nem nyilatkoznak, de jól teszik, mert egyből hülyének titulálják őket. Aki pedig kapcsolatban áll a földönkívüliekkel annál intelligensebb, hogy fecsegjen bárkinek is a valóságról. Az meg végkép hülyeség, hogy pont egy megadott évben lépnek velünk és mi velük kapcsolatba, ezt is biztosan egy idióta számolta ki!
2010. máj. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Lol, erosen ketlem, hogy ezek ufok lennenek:D Szerintem siman a szoftverrel van a gond, ahogy az amerikaiak is mondjak:)
2010. máj. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
42%

ezt is biztosan egy idióta számolta ki!"

Nem..senki nem számolta ki..sok könyvet elolvastam egy úgynevezett korregresszió módszerről,ahol hipnózissal vezetik vissza az embereket az előző ill.jövendő életekbe,és mivel sok bizonyítottan létező (kinyomozott életet) ellenőriztek le,ennél fogva hiszek benne.Volt egy csaj,akinek progressziót(jövendő életbe való visszavezetés,mivel az idő odaátt nem létezik) csináltak,és az volt a beszámolója,hogy 2032-ben leszállnak az idegenek,és egy csomót ugrik a fejlődés nekik köszönhetően..

részletesebben Bruce Goldberg-Előző életek,jövendő életek könyvében olvashattok..engem meggyőzött..

2010. máj. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Megint kaptunk egy gyenge hírforrást amin elgondolkozhatunk DE mielőtt ezt ,megtennénk azért odabiggyesztették a végére, hogy: "Az amerikaiak azonban úgy vélik, szoftverprobléma állhat a háttérben."

Nehogy véletlenül higgyünk valamiben...


Aki még nem látta az nézze meg és utána alkosson véleményt. A saját véleményére mindenkinek joga van még akkor is ha az spirituális vagy épp szkeptikus.


http://www.youtube.com/watch?v=eUXYcYQNgUY&feature=related

2010. máj. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Persze, földönkívüliek, jó duma.

Belátni nehezebb lenne, hogy nem windows-zon kéne futniuk a műholdaknak.

2010. máj. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
lehet, h a feketeanyag meg feketeenergia torzít, és ugyan azt a jelet adja változatlanul a gép csak mihozzánk ilyen szarul jut el...
2010. máj. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

NASA called it a software problem while Hartwig Hausdorf, a German academic, speculated aliens had reprogrammed the computer of the spacecraft. Either way NASA has fixed the problem and is now back in control.


ez egy tegnapi hir


a NÉPSZAVA forrása pedig 16.-ai

2010. máj. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szerintem szoftverhiba...Én is hiszek abban, miszerint az egyetlen bizonyíték a földönkívüliek létezésére, hogy nem is próbálnak kapcsolatba lépni az emberekkel...

A Népszava írt már egy-két b*romságot, nem lehet tudni, hogy mi az igaz, és mi a duma...

2010. júl. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!