Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Létezik a 404 reptoid nevű...

Létezik a 404 reptoid nevű földönkívüli faj?

Figyelt kérdés
Főleg 404 válaszát várnám de végül is mindenki írhat aki tud nyomós bizonyítékokat felmutatni ellene vagy mellette.
2011. nov. 1. 09:29
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
0%
mivan???? miaz a 404 meg reptoid????
2011. nov. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
0%
404 tuti létezik mivel egy itteni felhasználó. De a reptoidok nem tudom. bár mostanság már sok reptoid nevű felhasználó ír itt. Ha ők tényleg reptoidok akkor lehet hogy 404 is valami idegen lény.
2011. nov. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
1-eske : 404 írta, hogy Reptoidokkal tartja a kapcsolatot, nem én találtam ki, hanem ő írta le ide.
2011. nov. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
0%

404 nem ír a reptoidokról, mivel bár kevesen hinnék el van egy 140-160 közötti IQ-ja. Az ő történeteiben nincsenek ellentmondások stb.

Azért nem beszél invázióról, mivel 2012 után senki se fog hinni Árpinak vagy Tamásnak, mert bedől az ellentmondásokkal és kamukkal teli meséjük. És csak azok fognak hinni nekik akik a zakkantak között is a legdegredáltabbak.

A többi meg mind inni fogja 404 szavát.

Mi trollok pedig gyarapodni fogunk az UFO észlelések fórumban. :D

2011. nov. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

404 I.Q-ja vagy a 85-öt sem éri el, de még így is sokat mondtam. Az ellentmondásokat már több mint egy éve részletesen leírogatták a válaszai után, de sok hívője vakon lepontozta, ezek után mit lehet tenni :S. Nem ellentmondás egyáltalán nem az, hogy egy olyan civilizáció ami 300 trillió fényévre van, az univerzum sem ekkora, királyságban élnek, ami földi találmány :LOL ezt te megérted, az I.Q-dal igaz ?! Árpi meg a másik nem említhető vele egy lapon.


404 írta, hogy akikkel barátkozik, megbütykőlték az agyát, azok Reptoidok, persze nem így nevezte őket, hanem krixkraxnak, de olyan kűlsőt art le. Miért kell ezt MINDEN kérdésnél leírnom, ha 140-160-as IQ-tok van :?:D

2011. nov. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

17:33 bocs, túloztam, de a sok bolondnak csak így lehet szemléltetni a különbséget egy King of Reptoids(na neki van 85-nél kisebb IQ-ja) és egy 404 között.

2012 után neki fog hinni a sok szektás és ezen semmi sem változtat. De még így sem hiszem, hogy átlagalatti IQ-ja van(egyezzünk meg abban, hogy átlagos az intelligenciája), aki ennyi embert át tud verni, az nem lehet inkompetens.

Amúgy szkeptikus vagyok, de elgondolkozom minden komment (nem) létező realitás tartalmán.....

2011. nov. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 King of Reptoids ***** válasza:

"aki ennyi embert át tud verni, az nem lehet inkompetens"


Ha megnézed, hogy a befolyásólható elmékből 15 év alattiakból tevődikössze hívő gyülekezete, akkor tudhatos mekkora iq-szükséges ehhez. De ti úgyis leszoljátok azokat akik hisznek nekünk és bennünk sokkal többen hisznek, akkor az általatok ócsárólt Reptoid fanoknak ennél jóval több minimum 160 I.Q-juk van, nemde ?! :D

2011. nov. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 King of Reptoids ***** válasza:
Reptoid létemre 400-at meghaladó I.Q-m van és mint mondtam, 404 nem Reptoid, de egy Gyík.
2011. nov. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

king(igen direkt kis betűvel írom :P) a helyesírási hibáiddal inkább járjál nyelvtan korrepetálásra(bár most max1 volt), mint ide, bár itt is vannak ilyen problémákra fórumok.

A kérdés meg eleve rossz, még nálad is fiatalabb tette fel, pedig nem lennék büszke ekkora pofára ennyi idősen, mint te.

WOW-ozzá inkább, mint ezelőtt.

2011. nov. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
50%-os azért neked sincsen túl nagy egód, hogy a monitor mögűl mindenkinek biztosra lököd az I.Q-ját meg az életkorát,annak ellenére, hogy miket ír, csak mert egyezik a szemléleteddel vagy pedig nem :D
2011. nov. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!