Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Létezik a 404 reptoid nevű...

Létezik a 404 reptoid nevű földönkívüli faj?

Figyelt kérdés
Főleg 404 válaszát várnám de végül is mindenki írhat aki tud nyomós bizonyítékokat felmutatni ellene vagy mellette.
2011. nov. 1. 09:29
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

40%os beszél XD, 404nek abszolút nem hiszek(se más ilyen zakkantnak), de ő szellemi magja ennek az UFO őrületnek, az biztos. Nélküle lehet nem vitatkoznánk itt a lényegtelen semmin. Bár erre már van hivatalos szerv is: FdLH*.


Felesleges, de Létező Hivatal

2011. nov. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
19:35 Igazad van. Nem tudhatja senki hogy hány évesek hisznek 404nek és hogy hány évesek nem. Én 31 éves vagyok. Olvastam 404ről és nem 100%ba hiszek neki de lehet hogy igazat mond. A 3 trillió vagy mennyi fényévre lévő lényekről meg annyit hogy az igaz hogy az univerzum kisebb, de 404 azt írja a 404 Fan oldalon ( [link] ) hogy nem a miénk az egyetlen univerzum. Rengeteg univerzum van még ha ezt nem is hozzák nyilvánosságra ez 404 szerint azért egyértelmű, mert az univerzum tágul és ha tágul akkor kell hogy valamibe táguljon. És van 404 szavaiban igazság mert nem tudna tágulni ha nincs mibe tágulnia. Úgy hogy van valami az univerzumon kívül is, amit még nem tudunk hogy mi az, és 404 azt írja hogy ebbe a valamibe is vannak univerzumok olyanok mint a miénk és ebből a valamiből amikbe benne vannak ezek az univerzumok, ezekből is irdatlan mennyiség van, amik szintén benne vannak egy megint másik valamibe amiből szintén sok van és így tovább. A lényeg hogy ez annyira irdatlanul sok információ egy emberi agynak hogy nem bírjuk felfogni. 404 IQ-ja nem tudom mennyi de kizárt hogy hülye. Nagyon is értelmes.
2011. nov. 1. 20:47
 23/25 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, nem mondtam, hogy hülye 404 éppen ellenkezőjét mondtam(túloztam is), de ettől függetlenül nem hiszek neki.


Amiről meg beszéltél(elég homályosan magyaráztad,de ha tippelnem kéne) az galaxisok, extragalaxisok, stb(nem tudom a sorrendet).

A másik meg a párhuzamos valóságok elmélete, miszerint, minden döntésünkkel kettéválik az adott valóság és mind2 párhuzamosan folytatódik.

2011. nov. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Azt gondolom(mint sokan mások), hogy az univerzum túl nagy ahhoz, hogy egyedül legyünk.:)

Minden nap egyre közelebb kerülünk az igazsághoz! 2012-ben kiderül, hogy jönnek-e a reptoidok vagy sem.

2011. nov. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 zöldségnyúllal ***** válasza:
He csillámfaszláma xDDDDDDDD
2011. nov. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!