Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Hitler tényleg él és a Holdon...

Hitler tényleg él és a Holdon lakik? Segítségünkre küldi a hadseregét a Reptoidok elleni küzdelemben?

Figyelt kérdés
Sok helyen olvastam már, hogy Hitler igazábol nem is halt meg, hanem a náci barátaival a Holdra költözött. Ez igaz? A forrásaim (404, hihetetlen magazin) mindenképpen hitelesnek bizonyultak, de ezt nehezen hiszem el. Ti hogy vagytok vele? Szerintetek ha ez igaz, segíteni fognak legyőzni a gyíkembereket?

2011. nov. 1. 19:46
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem halt volna meg '45-ben, hanem elmenekült volna a Holdra, már akkor is 122 éves lenne, tehát nem.
2011. nov. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%

Még ezt nem hallottam de nagyon tetszik.

Vajon ki lehetett a pihentagyú, akinek kipattant az agyából?

2011. nov. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
28%
404 mondta, hogy még csak 10 éves, és van birodalma. A kis szűrkék az ellenségei a Reptoidoknak és ha ők is uralni akarják a földet, akkor be kell avatkozniuk, mert ha a Reptoidok a felszínen megvetik a lábukat már túl késő lesz :S.
2011. nov. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
Igen, Hitler még csak 10 éves. Az idegenek génmanipulálták.
2011. nov. 1. 19:58
 5/34 anonim ***** válasza:
94%

Igen, Hitler most teszteli az SSFM*-et (angolul is SLFM-nek írják).


*SSFM: - német: Saugen Schatten Ficker Maschine

- angol: Sucking Licking Fucking Machine

2011. nov. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%
Hát persze, és Spongya Bob a szomszédja.
2011. nov. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
5%
Erre már én is gondoltam, hogya Raptoidok ellenségét kell megkérni ellenük vagy pedig megidézett asztrál démonsereget hadrendbeállítani. Hol van ilyenkor az ellenállás feje Árpád ? Ilyen jó ötletekkor.
2011. nov. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
34%

Sziasztok.

Talán Hitler élhet, de nem hiszem, hogy az emberiséget segítené.

2011. nov. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg Elvis-szel és Michael Jacksonnal együtt a holdon tervezik azt, hogy 2012-ben leigázzák a reptoidok bolygóját (akikről még most sem tudom kicsodák), és mindenkinek megtanítják a moonwalkot. Biztos hogy így lesz, már csak arra várok, hogy bemondja a Hír TV és indulok is a tánctanfolyamra.
2011. nov. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%
90 perc kemény guggolóugrás a kezedben zsámollyal és azután alkatodtól függően 1-7napig csak a moonwalk fog menni.
2011. nov. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!