Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Hitler tényleg él és a Holdon...

Hitler tényleg él és a Holdon lakik? Segítségünkre küldi a hadseregét a Reptoidok elleni küzdelemben?

Figyelt kérdés
Sok helyen olvastam már, hogy Hitler igazábol nem is halt meg, hanem a náci barátaival a Holdra költözött. Ez igaz? A forrásaim (404, hihetetlen magazin) mindenképpen hitelesnek bizonyultak, de ezt nehezen hiszem el. Ti hogy vagytok vele? Szerintetek ha ez igaz, segíteni fognak legyőzni a gyíkembereket?

2011. nov. 1. 19:46
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
96%
Istenem, mondd miért zárták be a Lipót mezőt??? Ekkora baromságot még életemben nem halottam!
2011. nov. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
100%
hát akkor olvass sűrűbben ezót! az emberi hülyeség határtalan!
2011. nov. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim válasza:
100%
Igen ő valóban a holdon él....meg Eva Braun is......ezt komolyan gondoltad amugy.? xddd.
2011. nov. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 Guano Apes válasza:
100%
Igen! Igen! Biztos forrásból tudom!!! Én is éppen ezen gondolkoztam, amikor egy tehén beesett a tetőmön és elmesélte nekem!
2012. febr. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
5%
honnan tudom letölteni ezt a játékot amiről itt mindig beszéltek? vmi wowhoz hasonló cucc? mi a neve?
2012. febr. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
LOL nahát, Hitlerről már elég sokmindent hallottam, de ILYET nem! O___O""
2012. febr. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:

122 evesen meg olyan fiatal, nehogy mar elhamvasszatok Hitlert! :D

Nem a Holdon, hanem itt el köztünk, meghozza trenszvesztita lett közben, es növe is operaltatta magat. A reptoidok csak fokozzak az elvezetet, tiszta extazisba hozzak öt is, sztem emiatt a reptoidok kerülik öt, felnek töle.

Szerintem a mit a 404 mond, az is igaz! Mert Hitler lelke közben kette valt, es a masik fele a bolygokon keresi az ufokat, mivel hires ufokutato. Ugyanis nemcsak transzvesztita, hanem skizofren is, emiatt valt kette. Etrhetö igy?

2012. febr. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
Nem hitler a Betelgeuse csillagképben lakik innen 640 fényévnyire ,a holdon csak két hetet tölt nyaranta ,és igen több mint valószinű hogy a segitségünkre küldi a hadseregét a retardoidok elleni küzdelemben , bár ez a sereg jelen pillanatban csak két kesztyűbábot számlál Sieg és Heil személyében ugyhogy nem sokra fogunk menni vele....
2012. febr. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
A holdon Lenin és Sztálin él és bővítik ismereteiket, tanulnak ez erő segítségével feltámadt mesterüktől Marx-tól!
2012. febr. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
97%
Lenin és Sztálin nem a Holdon hanem a Marson laknak, ezért hívják vörös bolygónak. Hitler pedig szobalány a pokolban és Lucifer rendszeresen ananászt dug a seggébe. Azt hittem, tudtátok. XD
2012. febr. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!