Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » UFÓKNÁL is van szellemidézés?...

UFÓKNÁL is van szellemidézés? Az ők asztrálszellemeik is fejlettebbek?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy miután ma sem idéztem meg semmit sem, de még nem próbálkoztam idegen lények asztrálisainak megidézésével. Az UFÓKNÁL milyen idézési szertatások vannak ? Igaz hogy fejlettebbek a Raptoidok is ? Hogyan idéznek ? Írjatok le minden fontosat.
2011. nov. 1. 21:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Jól esik trollkodni ?
2011. nov. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Látomneked jól esik, de offolni sem kellene.
2011. nov. 1. 23:04
 3/7 anonim ***** válasza:
Végre egy olyan kérdés amire nem mert válaszolni se 404, se Árpi, se Tamás, de még a 11 éves king of reptoids sem!
2011. nov. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A kérdés jó.

SZVSZ ha a reptoidoknak vagy a nálunk fejlettebb idegen lényeknek is vannak szellemei, akkor úgy lenne logikus ha azok az emberiség szellemeinél fejlettebbek lennének.

De semmi konkrétat nem tudok mondani.

2011. nov. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A technológiai fejlettség nem egy a szellemivel.
2011. nov. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez jó kérdés, de tulajdonképpen még kapcsolatunk sincs velük, ezt a kérdést még csak azután tehetjük fel, miután bizonyítottuk a létezésüket (szerintem).
2012. aug. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem a kocsmából írtad a kérdést?párszor nézhettél a pohár aljára
2012. szept. 16. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!