Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Azonosítatlan repülő tárgyat...

Azonosítatlan repülő tárgyat láttam. Ötletek?

Figyelt kérdés
Ma, napfelkeltekor, a nap felől egy sötét rombusz alakú valamit láttam.(Nem látszott a színe, mert magasan volt és mert a háta mögül jött a fény.) Aztán egyre magasabbra szállt majd egy kis villanás kíséretében eltűnt. Én nem hiszem hogy földönkívüli vagy efféle, de érdekelne, hogy mások mit gondolnak. értelmes válaszokat! köszi!
2011. nov. 3. 09:28
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Biztos a raptoid csillaghajó.
2011. nov. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
38%

A matektanár feldobott egy geometria példát. :-)


Ha mögötte volt a fény, az eléggé megtévesztő tud lenni, a formája sem biztos, hogy rombusz, a fénytörés miatt láthatsz más alakzatot, mint amilyen valójában. A villanás lehetett a tárgyról visszaverődő nap fénye, ahogy hirtelen elérte azt a pontot, hogy megcsillanjon rajta. Összességében maga a tárgy lehet, hogy nem is volt nagy, nem is volt messze, lehetett egy makett repülő, vagy kicsi légballon, kínai lámpás stb.

2011. nov. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bármi lehetett, te láttad és te nem tudtad azonosítani, de látom nem vagy buta nem rögtön a világ másik feléről jött alienekre gondolsz. :D
2011. nov. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Először énis valami makettre gondoltam...de tulajdonképpen mindegy is :) köszönöm a válaszokat.
2011. nov. 3. 12:48
 5/6 King of Reptoids ***** válasza:
32%
Első választ megerősítem.
2011. nov. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nemtudom..

A renault-nál kéne megkérdezni.

Lehet újfajta lopakodógépet láttál ha nem kamu a kérdés..

2011. nov. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!