Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Van aki elhiszi, hogy az a...

Van aki elhiszi, hogy az a néhány csoport (RÉPA, BROKI. ) tényleg reptoidokból áll?

Figyelt kérdés

2011. nov. 5. 11:16
 1/10 anonim ***** válasza:
én nem:D szerintem az egész reptoid hülyeség :D
2011. nov. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Rohadtul felcseszi az agyamat az emberek gyökérsége... jajj jövöévben invázió, megtámadnak minket a reptoidok rohadtul nem érdekel.. -.- ha meg enyi eszük van higgyék el, ha VÉLETLENÜL igazuk lenne (mint ahogy ebben az évben a 3 világvége mi?..) szóval simán megtudná védeni magukat az emberiség.. nehogy azt mondjátok nekem hogy ezeknek vmi különleges természetfeletti képességük van.. szétlővünk mindent, megyünk a tankokkal ilyen egyszerű.. de ez is csak 1 duma mint minden más.
2011. nov. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Bocsi csak kiakadtam már :DDD (2.válaszoló)
2011. nov. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 x) ***** válasza:

Mivel már háborúztunk velük, illetve a bolygó megmentése érdekében kénytelenek vagyunk tárgyalni velük, így igen. Bár való igaz, hogy csak a fő szervezetet a RÉPA-t ismerjük el reptoid csoportosulásként.

(Amúgy nem, nem hiszem)

2011. nov. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A BROKI szervezetröl nincsenek teljes információink egyelöre, de úgy vesszük, hogy ök ellenünk szervezödnek és emberekböl áll.


Üdv,

Raptoid És Plejád Alakulat (RÉPA) Vezetösége.

2011. nov. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2011. nov. 5. 13:52
 7/10 A kérdező kommentje:
:D
2011. nov. 5. 14:24
 8/10 anonim ***** válasza:

Lebuktunk, de mind1 már minden 2. tagunkra jut egy 'fegyver' amit Árpitól szerzünk be így egyre erősebbek leszünk! Felkészülten várjuk az inváziót!


Üdvözlettel

Bátor Reptoidok Operatív Kiiktató Intézetének (BROKI) vezetősége.

2011. nov. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Répa, meg Broki???!!!

:))))

Anyám!

Szerintem van olyan is, hogy FÜTYI, például Földönkívüliek Ügyes .... Intézete.

A Ty-re nem tudok mit írni.

Segítsen valaki!

2011. nov. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Földönkívüliek Ügyes Tyúketetö Intézete
2011. nov. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!