Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Lehetnek felettünk, lakóűrhajók?

Reptoid UFO kutató kérdése:

Lehetnek felettünk, lakóűrhajók?

Figyelt kérdés

Nagyon régen olvastam az ufómagazinban, hogy van olyan civikizáció aki közvetlen felettünk él a levegőben lebegnek hangtalan és láthatatlan védőpajzsal ellátott űrhajóik, ezt egyébként egy földönkívüli lény mondta el és azóta sok ilyet olvastam, egyébként úgy emlékszem, hogy egy Reptoid is említett ilyet. Ekkor hírtelen minden egybevágott.


Azok a fémes kijevi és más helyen lévő hangok, biztosan itt tartózkodó UFÓ jelenlétének a hangja. Olyan koccanás szerű fémes surlódásos hangja volt. Azért lehetett szerintem, mert egy szintán láthatatlan Reptoid inváziót előkészítendő űrhajót véletlenül hozzáütődött egy másik láthatatlan védőpajzsú, de másik faj űrhajójához. Szerinted két különböző űrhajó súrlódásának a hangja vagy pedig egy űrhajóban elromlott valami ? Mi a véleményed egyébként ?


2011. nov. 6. 17:40
 1/8 anonim ***** válasza:
40%
az h baromság amit mondasz:D
2011. nov. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem egyiksem.

Ahhoz mindkét esetet elég ritkának mondanám. Ezt a hangot ugyanis sokfelé hallották.

Tömegesen elromlottak volna az űrhajók?

Vagy ittasan vezetik őket, hogy állandóan egymásnak mennek? :)


Szerintem ez a mostani világvégi mozgolódás miatt van. Egy egyszeri alkalom, különben korábban is hallottak volna ilyeneket.

Szóval ha ezek a Föld körül élnek, akkor logikus, hogy Föld körüli pályára álltak, hiszen csakis így tarthatnak azonos távolságot energiabefektetés nélkül.

Most viszont, hogy néhány héten belül (már csak 48-at kell adudni) elkezdődik a reptoid invázió, a hajóknak el kell foglalniuk a stratégiailag fontos helyeket, egy golbális, elsöprő erejű támadáshoz.

Egyszerűen csak a hajtóműveket indították be, és az adott pont fölé navigáltak.

2011. nov. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
36%
Elég ha csak meghibásodik eg ymeghajtó vagy kicsapódik rá valami, nem feltétlen a víz, de elég szennyezett a levegő és ezek az ipari szennyezések elég kárt tehetnek a finom űrhajók meghajtójában, gondoljunk csak bele a számítógépre :) Lehet nem teszik tönkre, de ilyen tompa hangot adhat ki.
2011. nov. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A Lacatera, Lacivera, Laktó vagy tudom-én-mi interjú kamu, hírnévvadász bolondok csinálták, el bírom képzelni, hogy a 4chan.org-nek is köze van hozzá, mint ehhez: [link]



Ami rosszabb, hogy a furcsa hangokról szóló videók nagy része a LOST sorozatból merít hanganyagok vagy valamelyik horror játék/filmből.

Ez a téma el van kopva.

Ha van fölöttünk bármi is az majd kiderül 2013ban amikor elhallgatnak vagy begyűjtik az 'Árpi vok itt a világvége, te is legyél extrém ellenállásgyűjtő' embereket.


Akkor majd kitisztul az ezotéria rovat megszűnik a reptoidiotizmus és tisztán lehet látni!

2011. nov. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Második vagyok.

Még annyi, hogy a fizikai támadásig, azok a hajók, amik már elfoglalták a pozíciójukat a sztratoszférában, elkezdték a kollektív elmeprogramozást.

2011. nov. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem az ürhajókban lakunk, ezek csak megfigyelés célpontjából tartózkodnak a földön.


Üdv,

Raptoid És Plejád Alakulat (RÉPA) Vezetösége.

2011. nov. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet látni ugyanis zavart érzek az erőben a sok hülye kérdéstől
2011. nov. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
a csoda csibéből vetted ezt a hülyeséget?
2011. nov. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!