Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Léteznek Földön túliak?

Léteznek Földön túliak?

Figyelt kérdés
2011. nov. 10. 22:09
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
ja madarak
2011. nov. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
sztem te vagy a madár öcsi.
2011. nov. 10. 22:10
 3/22 anonim ***** válasza:

Ja

a reptoidok onnan jönnek majd...

2011. nov. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
Egyelőre senki se tudja,mivel végtelen számú galaxisok vannak az univerzumban,így nehéz lenne kijelenteni. Amúgy mi az hogy földönkívüli? Lehet bármilyen élőlény,nem muszály értelmes emberszabásúnak lennie.
2011. nov. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Ídézem magamat ismét:

Hát ezt itt senki nem fogja neked biztosra meválaszolni, csak azt kapod, amit személyesen gondolnak!Szerintem abszolút lehetetlen, hogy csak mi léteznénk az egész mindenségben,mivel nagy és felfedezetlen az űr.Aki tagadja,és kijelenti, földönkívüliek nincsenek, az szerintem rosszul gondolkodik, egyrészt mert nem gondolja végig a dolgokat, másrészt mert egy tanlánnal megadhatja a lehetőséget a létezésükre, és akkor sem sül bele az elméleteibe, ha leszáll, és kezet fog vele egy E.T.

ez kicsit olyan, mint amikor néhányan mérget vettek volna rá, hogy az élet szén alapu, míg meg nem jelent az a kis baci a világ végén, aki arzén alapú létforma, aztán ezek az emberek vakarták a fejüket, hogy jaaa...

itt jön a képbe az az elméletem, hogy semmi konkrét dolgot nem szabad tagadni, amíg az ellenkezőjére nincs bizonyíték.Márpedig a földönkívüliek nemlétére sosem lesz bizonyíték, amíg az egész űrt át nem kutatják, illetve a különböző dimeziókban sem találnak idegen létformát, ami azért igen meglepő lenne,mert az azt jelentené, hogy ez a

mélyen tisztelt emberiség az egyetlen értelmes létforma oda-vissza az univerzumben.Ami elég elkeserítő, látván a viselkedésüket egymással, és a bolygóval.. :/

Én személy szerint biztos vagyok benne, hogy vannak nálunk sokkal jobb lények, s lehet rosszabbak is, de minden esetre a válasz: úgy gondolom a logikám szerint, hogy vannak!!!

2011. nov. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
ebben a topicban ez már rég nem kérdés :D a kérdés az, reptoidok é vagy sem
2011. nov. 11. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Igen. Amíg nem fedezik fel az univerzumot ugyanannyi esély van bármi létezésére, amennyi nincs. Sőt, még azon túl is.
2011. nov. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 Ludmill@ válasza:

Én nem akarok semmit sem mondani aki kíváncsi olvassa el és kíváncsi vagyok a véleményekre. Szerintem vannak minden elképzelhető, pláne a leírás után valahogy mindenre van magyarázat....


[link]

2011. nov. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:

A bűnös mindaddig ártatlan,míg bűnösségét be nem bizonyítják.


Addig nem léteznek Földön Túliak,más élő szervezetek más bolygókon,míg be nem bizonyítják.

Más szempont viszont azt mutatjah,hogy igenis léteznek :D

Hisz nehogymá' ekkora univerzumban csak a Földön legyen élet :D

2011. nov. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 Judit34 ***** válasza:

van-e élet, különösen az emberhez hasonló értelmes élet a Világegyetem valamely más égitestjén, a válasz az, hogy teljes bizonyossággal kijelenthető: nincsen!


Azzal a kérdéssel, hogy az élet és az ember nem „kialakult”, hanem Isten teremtette meg, most külön nem foglalkoznék. Már volt róla szó, hogy legalább 10 különböző oka van annak, amelyek miatt lehetetlen, hogy a világ, az élet spontán alakult volna ki. Ahogy tehát itt a Földön nem lehetséges ez, más – bármely – bolygón sem az. Külön kiemelném, hogy az életfeltétel megléte még nem elegendő ahhoz, hogy az élet létrejöjjön. Az élet magasabb minőség az élettelen anyaghoz képest, ezért spontán nem jöhet létre, még megfelelő feltételek mellett sem. Senki sem adhatja másnak azt, amivel maga nem rendelkezik. Élettelen nem adhat életet!


Az élet tehát nem alakult ki sem a Földön, sem másutt.


Mégis, legalább kettő erős érv szól a mellett, hogy Isten csak az embert teremtette meg, kizárólag a Föld bolygón.


1) Az első, hogy Isten az egész világegyetemet az ember kedvéért rendezte be olyannak,amilyen. Az egész teremtés célja az volt, hogy élettért alkosson az embernek.


Ebbe a képletbe pedig nem fér bele, vagy legalábbis teljesen logikátlan volna, ha Isten egy másik bolygón is létrehozott volna életet, különösen értelmes életet.


2) A második érv még erősebb, és teljesen perdöntő erejű ebben a kérdésben. Ez pedig a bűn kérdése.


a bűn az ember által jött be a világba, és általa a szenvedés és a halál az egész világra elhatott. (1Mózes 3, Róma 5.12 stb.). Márpedig ha létezne az anyagi világban, más bolygón értelmes élet, amely nem az embertől származik, akkor nem volna igazságos az ő számukra, hogy olyasmi miatt kelljen bűnhődniük, amelyet nem ők követtek el.


Az ég és a föld elmúlnak

(Máté 24:35)

az egek tűzbe borulva felbomlanak, és az elemek égve megolvadnak!

(2Péter 3:12)


A fenti Bibliaversekből látjuk, hogy majdan az egész Univerzum meg fog semmisülni, s mindez a bűn következménye lesz. Ha tehát volna más bolygón élet, akkor rájuk ez az ítélet jogtalanul terjedne ki. Márpedig Isten igazságos, senkit nem ítél el, aki nem vétkezett.


Mindebből tehát az következik, hogy teljes bizonyossággal kijelenthetjük: nincs értelmes élet más bolygókon!

Teljesen mindegy az élet szempontjából, hogy hány x trillió bolygó található a világegyetemben. Tudjuk például, hogy a háromszög szögeinek összege 180o. Mindegy,hogy mennyi háromszöget vizsgálunk, ha 1000 trilliót is, akkor sem fogunk egyet sem találni, amely szögeinek összege ne ennyi volna. Hiába lehetne a valószínűség számítás szerint erre valami esély, a háromszög szögeinek összegét kimondó törvény alól nem lehetséges egy kivétel sem! Az általános erejű törvények alól a nagy számok általi próbálkozások sem fognak kivételt felmutatni.

2011. nov. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!