Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ha sokat álmodtam ufokról...

Ha sokat álmodtam ufokról akkor találkoztam velük? De most nem a sokat gondolsz rájuk érdekelne.

Figyelt kérdés
2011. nov. 26. 23:18
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
41%
nem
2011. nov. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
100%
Könnyen meglehet. Hallottam erről még sok évvel ezelőtt, hogy, ha valaki azt álmodja, hogy elviszik az idegenek, akkor valójában is hasonló esemény történik. Viszont, ez szinte csak az idegenekkel kapcsolatban igaz, mert "hipnotizálják" az embert, aminek lehetnek ehhez hasonló utóhatásai.
2011. nov. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
37%
Igen, elraboltak és álmodban megszekszeltek. és zöldek voltak és nagy fekete szemük volt és hülyén beszéltek.
2011. nov. 27. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 404 ***** válasza:
91%
Miről szólnak az álmaid? Csak ufókról álmodsz, vagy idegen lényekről is?
2011. nov. 27. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
404 neked elmondom mert tudom hogy szakértő vagy. Engem már elvittek szerencsére csak egyszer!! Dögöljek meg ha nem igaz! Kicsit megkínoztak de csak egyszer vittek el. Csak a tesómnak meséltem el eddig de ő azt mondta senkinek ne meséljem ezt el mert azt hiszik őrült vagyok. De neked elmondom mert szerintem te ismered őket. Azóta hiszek bennük.
2011. nov. 27. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
100%

Csak olyanról tudsz álomni, amit már láttál. Az agy, nem tud magától lényeket kitalálni, csak a tapasztalataidból merít.

Így arra kéne visszaemlékezni, hol láttál olyan ufókat, amiről álmodtál. Tv, net, fénykép, joutube, könyv, magazin, stb, stb.

Ha sehol nem láttál olyanokat, akkor vagy rossz a memóriád, vagy tényleg taliztál velük.:)

2011. nov. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
8%

Úristen, 404 visszakérdezet, és az is 100%-ot ér...

Szerintem reptoid, és manipulálta az agyatokat. :)

Az egyensúly megteremtéséért azért én lepontozom. :)

2011. nov. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 A kérdező kommentje:

Kedves 404

Én pár napja regisztráltam ezen az oldalon és ahogy észrevettem nagyon sokan kiváncsiak a véleményedre.Persze a kérdést nem azért tettem fel mert magamra szerettem volna vonni a figyelmedet.Én tényleg kíváncsi lennék arra hogy ez most csak üres álmok vagy esetleg más is lehet a dologban.Már jó pár éve vannak ilyen álmaim talán gyerekkorom óta nem tudom.Általában csak magát a csészealj alakú gépet látom.Persze nem abbol ál az álmom hogy elhúz a fejem felett.Az egyik álmomban arra ébredtem hogy egy csónakban vagyok egy hatalmas viztömeg közepén.Felkeltem és körbenéztem.Észrevettem a távolba egy fekete színű tárgyat ami a víz felett lebegett és köd volt azon a részen ahol ő állt.Mondanom se kell mi történt.Lebujtam a csónakba és azt mondtam magamban nem látott meg nem látott meg.Ja és még evezőlapát se volt a csónakban.

Ezt az álmot azért irtam le mert itt a víz is szerepet kapott ugyanis kissé tartok attol hogy egyszer majd egy ilyen helyzetbe találom magam csonak nélkül.Valamiért tesztnek éreztem adolgot.

Volt már olyan amikor magukkal az utazókkal találkoztam de ha jol emlékszem ez csak kétszer fordult elő.Az egyik nagyon parás volt.Egy szobában találtam magam.Szőnyeg,fotel meg minden átlagos dolog volt ott.Aztán elfogott valami nagyon hülye érzés amit nehéz leírni.

Ebben a pillanatban átváltozott a szoba.Ezt legjobban ahoz tudnám hasonlitani mint mikor a köd elszál és meglátod mi van mögötte.Nem emlékszek pontosan mit láttam,de valami nagy sötét szobába voltam és volt ott három lény akik engem bámultak.Nem voltak valami barátságosak.Láttam rajtuk hogy nem tetszik nekik hogy felébredtem.A következő pillanatban ismét az ˝emberi˝ szobában voltam.Megint kellemesen éreztem magam nem emlékeztem semmire ami ez előtt történt aztán megint a hülye érzés hogy valami itt nem stimmel és megint a sötét szobába ébredtem a három alak társaságában.Ez még egyszer előfordult csak azzal a külömbséggel,hogy valahogy sikerült kimennem egy rövid időre a szobábol és egy lánynak kiabáltam hogy meneküljön innen de ő még csak nem is látott.

A másik álmomban gyerek voltam(ez az egyetlen álmom amiben gyerek vagyok)

Egy szobában voltam az öcsémmel meg pár gyerekkel és játszottunk.

Este volt és az ablakon egy nagy fény jött be.Kiabáltam az öcsémnek,hogy bújon el ne menjen a fénybe.A fény egyre jobban világitott és olyan volt mintha beömlött volna az ablakon.olyan vakitó fehérség volt hogy nem is láttam a többieket de még a hangjukat se hallottam.Ezután bejött az ajtón három kis emberke és ugy viselkedtek mint aki a kötelességét végzi és velem nem is törődtek hanem azt hiszem a többieket vitték ki a szobábol.Ezután egy másik lény jött be a szobába aki nagyobb volt a többinél és nő lehetett.Ez valahogy emberibb volt mint a többi és velem foglalkozott.Nem beszélt hozzám de hallottam amit mond meg talán amit érez.Nagyon kellemes volt a társasága és azt hiszem vonzódtam hozzá.Valamit mondott hogy történt valami rossz dolog régen a földön és azért visz el hogy ez ne történjen meg mégegyszer.Sürgetett hogy mennünk kell de én még maradni akartam egy kicsit.Megengedte.Senki nem vette észre hogy ő nem is ember és a gép is láthatatlan volt.Nem tudom hogy mentünk-e valahova csak arra emlékszek hogy azt mondtam álmomban hogy most felkelek és fel is keltem.


Lehet hogy ezek csak hülye álmok de tegyük fel hogy mégse csak álomról van szó.Ki tudom ezt deriteni valahogy?


Most jöhetnek a jobbnál jobb kommentek.

Ez van.Én ilyeneket(is)álmodok.

2011. nov. 27. 14:36
 9/50 anonim ***** válasza:
08.40 es: Egy válasz értékelésért -1 pont vagy +1 pont jár, amennyiben azt már elegen értékelték mások is ahhoz, hogy megállapítsuk, nem másokkal ellenkezőleg értékeltél-e. Ha értékelésed nem felel meg a többség értékelésének, akkor -1 pont, ha megfelel, akkor +1 pont jár, egyéb esetben nem jár érte pont. Vagyis csak pontozd le és te is mínuszt kapsz :D
2011. nov. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 A kérdező kommentje:
Leszarom a pontozást.Nem azért irok.Felőlem aztán bármennyi pontom lehet.Nem azért regiztem hogy pontot gyűjtsek.
2011. nov. 27. 16:22
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!