Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Valaki linkelne pár választ/ci...

Valaki linkelne pár választ/cikket amit 404 írt? Még egyel sem találkoztam és nagyon érdekel.

Figyelt kérdés
2011. máj. 4. 19:49
1 2 3
 1/28 GeeeKy ***** válasza:

Szia. Ittvan egy:



404 válasza:


Ők nem feltétlenül emberi technikával, nem emberi találmánnyal és nem emberi tudással élnek, mivel ők nem emberek. Ezért az ember nem értheti meg azt amiről azt sem tudja mi az. Van amit ők sem értenek amit mi alkalmazunk, annak ellenére hogy fejlettebbek ők sem értenek meg sok mindent ami a miénk mert más a gondolkodásunk és mások a lehetőségeink is amiből a saját technikai tudásunk kibontakozik.


Egy ősember megértené hogy a mágnesvasút miért megy olyan gyorsan? El tudnád neki magyarázni úgy hogy felfogja? Nem. Azért nem mert ő azt sem tudja mi az a vonat. Te a mágnesvasút tervrajzát mutatnád neki hogy elmagyarázd a technikáját. De ő ettől nem lesz okosabb azt sem tudja mi az a tervrajz, mi a mágnes és egyáltalán mi a technika. De attól hogy ő ezeket nem ismeri a mágnesvasút létezhet. Hiszen ha valaminek nem tudod a megoldását attól még létezhet megoldás. Így ha valami ismeretlen, attól még létezhet. Sok minden olyan dolog van amit ma már használunk pl. mobiltelefon, mikrohullámú sütő stb. és ezek a dolgok a régen élő embereknek hihetetlen volt. 500 év múlva az ember olyan szintre tudna jutni- ha lehetősége nyílna rá-, amit a mai ember úgy gondol hülyeség és megvalósíthatatlan. Ez a hozzáállás a téves tudomány, és a téves tanításnak köszönhető elsősorban. Régen pl azt tanították hogy az a hímivarsejt jut bea petesejtbe amelyik hamarabb odaér. Ma már a helyes verziót tanítják. A petesejtet több millió hímivarsejt veszi körül, nem egy, és kiválassza a leg élet képesebbet és csak azt engedi be magába. Ha véletlenül egy másik is befurakodik akkor lesznek az egypetéjű ikrek. Szóval visszatérve, a tudomány is hibázik, később kijavítja a hibát, de hibázik. Most azt mondja a tudomány hogy fénysebesség nincs, de 150 év múlva kijavítaná hogy mégis van. Az ember nem csak elhiszi amit a tudomány mond, de 100% nak veszi. Pedig mint tudjuk semmi sem 100%. Még az sem 100% hogy én a 404 vagyok, mert mindig ott van egy bizonyos 1%. Ez az 1% bőven elég ahhoz hogy ne teljes biztonsággal bízzunk meg a tudományban, így a fénysebességgel kapcsolatos tudományokban sem.

A fénysebesség képletére még nem jöttek rá, ezért könnyebb rá azt mondani hogy nem létezik. De amint rá fognak jönni, onnantól létezni fog. Vagyis az ember amiről nem tud, vagy nem ismer, az számára nem létezik. Az kizárt hogy létezzen. az ember számára csak az létezhet, amit ismer. Pedig higgyétek el nekem, rengeteg dolog van amit az ember nem ismer, és nem is fog soha megismerni mert a Földön nincsen meg a hozzávaló nyersanyag, de attól létezik és más távoli lények élnek vele. Ugyan úgy nekünk is van olyan tudásunk amit ők nem ismernek, de attól létezik és használjuk.


Ezért hiába kérded hogy mivel megy a hajójuk, ha pl nem tudod mi az a prigresszior vagy mi a straubegria. Mert ha azt mondom prigressziorral mennek amit a straubegriába raknak, nos ezzel nem lettél okosabb. Bár ezt csak példának mondtam. Akikkel én tartom a kapcsolatot azok több féle módszert alkalmaznak, mert több típusú hajóik vannak és különböző technikájuk van. Mindet én sem értettem mivel ember vagyok ők meg nem. De pl. a nagy anyahajók a csillagok atomenergiáit szívják menet közben. Egy tankolással rettentő sok távolságot tehet meg egy ilyen anyahajó, és ezt az energiaforrást az ember is ismeri, bár még nem tart ott hogy hasznosítsa is, de ismeri. Viszont vannak lények, akik nem fizikai hanem gázhalmaz alapú lények. Sok ismeretlen lény emberi ésszel felfoghatatlan módon közlekedik és ez így normális. Más faj, más technika, más gondolkodásmód. Ez természetes. Különböző a gondolkodásunk ezért más irányban fejlődünk. Egyben viszont az összes faj hasonló akár a Földön, akár Földön kívül, az hogy mind élni akar. Még ha nem is mind a jó úton halad és saját vesztébe rohan, de mindegyikünk élni akar és arra törekszik hogy életben maradjon.

2011. máj. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Kössz a választ, egyébként ezek alapján nem tartom dilisnek vagy földönkívülinek, csak egy okos embernek, de "akikkel én tartom a kapcsolatot" az azért furcsa, hogy földönkívülikkel tartaná a kapcsolatot. Várok még ilyeneket.
2011. máj. 4. 20:06
 3/28 anonim ***** válasza:

Én se olvastam még egy válaszát sem soha, de ez alapján amit most olvastam nekem sem tűnik hülyének.

Csak annyi a furcsa benne, hogy látszik, hogy nagyon szeret beszélni, de ez nem feltétlen baj. Nem igazán írt hülyeségeket.

2011. máj. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 GeeeKy ***** válasza:
Énis eggyet értek vele. Szerintem is okos ember, csak sokak szerint amit mond az hülyeség...Nem ismerem annyira őt, de ez alapján nem tartom hülyének, sőt!:)
2011. máj. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
ki tudja, hova tűnt?
2011. máj. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:

Hát figyelj, ha lusta lennék végigolvasni amit ír akkor tényleg hülyeségnek tűnne.

Pedig van értelme.

2011. máj. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 BlackSword ***** válasza:
100%

Még hogy nem ír hülyeségeket??? Ez jó volt...


"Egy ősember megértené hogy a mágnesvasút miért megy olyan gyorsan? El tudnád neki magyarázni úgy hogy felfogja? Nem. Azért nem mert ő azt sem tudja mi az a vonat. Te a mágnesvasút tervrajzát mutatnád neki hogy elmagyarázd a technikáját. De ő ettől nem lesz okosabb azt sem tudja mi az a tervrajz, mi a mágnes és egyáltalán mi a technika."


De, pontosan tudni fogja, ha mindent elmagyarázol neki... a 20000 évvel ezelőtt élt ősembernél semmivel nem vagyunk intelligensebbek... Csak több a lekszikai tudásunk... Vagy inkább másabb... De a felfogó, és értelmi képsségünk semmit sem változott... Tehát ha mondjuk lenne egy időgépünk, és hoznánk egy kromanyoni embert, és fognánk egy mai embert, azonos körülmények közé tennénk, és azonos teszteket végeztetnénk velük, akkor a tesztek eredménye is azonosak lennének... Ez idáig logikus... Hiszen semmi különbség nincsen köztünk... Az, hogy akkor nem volt, nem jelenti azt, hogy nem is lehetne neki elmgyarázni... Te sem diplomásként születtél, és mégis lehetsz az, hiszen megtanulod... Akkor az ősember miért ne tanulhatná meg???

2011. máj. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 GeeeKy ***** válasza:
67%

Azért nem tanulná meg, mert ahhoz vagy 50.000 év történelmet is tudnia kéne...elöször is mi az a mágnes, mért vonat, mért nem gyalog mennek az emberek, mért beszélnek egyáltalán hozzám???

Semmit nem értene meg... ha 10évig köztünk élne egy ösember, mindent megérte fokozatosan körülötte, akkor jönne rá egészen hogy mi is az a mágnesvasút

2011. máj. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
a petesejtes + az 1 petéjű ikres izé is hülyeség... ez szimplán dilis, vagy hülyének akar minket nézni
2011. máj. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
A petesejtes sztori igaz én is így tanultam. Nem az első hímivarsejt lesz a győztes mert olyan nincs hogy van több millió hímivarsejt de egy darab mindig legelöl úszik. Ez logikátlan. Képzeld el hogy minden órában rendeznének egy futóversenyt. A futók 3 millióan vannak. Mindig csak egyetlen egy halad elöl és a többi 3 millió mindig egy mögött halad. Matematikailag és gyakorlatilag is képtelenség! Ja és még azt is tanultuk hogy mindenki nőnek fogan meg, és a 7. héttől ha az embriót eléri az Y kromoszóma akkor átalakul fiúvá. Ha ez elmarad akkor marad a neme nő. Régen meg azt tanították a mi szüleink idejébe hogy van lány meg fiú hímivarsejt. Közbe meg mindenki lánynak fogan meg vagyis női nem az elsődleges. Ez van. Nézzetek utána a neten ha nem hiszitek! Ebbe tényleg igaza van. Sok hülyeséget összehord de ez igaz.
2011. máj. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!