Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi lehetett ez? (bővebben lent)

Mi lehetett ez? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Még kb nyári szünet közepén volt csak elfelejtettem meg kérdezni na a lényeg az hogy este olyan 7óra fele metinezek v pumt mind1 nem tom már és amikor felállok inni látom hogy vörösen izzó kis gömbök jönnek fel a hegy mögül a (hegy kb olyan 30km re volt.)

egy szabályos magasságnál hirtelen eltűnt folyamatosan mind később átnéztünk a másik oldalra és ott is voltak 3-3 ja és még hozzá teszem 3szög alakba vonultak lassan , hangtalanul és már este fél tíz volt amikor én csak kb úgy éreztem mint ha csak 10perc telt volna el(erősebb volt a fényük mint a repülőgépnek) eléggé eltávolodva egymástól mentek de ha akarjátok most is lefényképezem és bejelölöm hogy honnan jöttek de budapest irányából szeged felé mentek akkor még többen is láttak ilyesmit azt mondták rá kívánság lámpások és később kiderült mégsem azok!

na várom a kommenteket!:)

404 véleménye is érdekelne

Jah és mai napig nem tudom mik voltak azok mind a 6an láttuk a családból!


2011. dec. 5. 14:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Repülőgépek zöld helyzetjelző nélkül. Mindnek ki volt égve. Ha meg egyenesen emelkedtek biztos helikopterek. Mondaná egy szkeptikus. Amúgy passz.
2011. dec. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
sokat metineztél és beképzeltél magadnak valamilyen effektet a metinből
2011. dec. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Lehetett katonai gyakorlat is(bár ebbe az országba?) azok szoktak ledobálni ejtőernyős fáklyákat.
2011. dec. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
utolsó igen itt Magyarországon és a hegy mögül jöttek elő és emelkedtek felfelé utolsó előtti kinek nem inge nem veszi magára:) szóval le@rom a troll válaszodat és az összes többi iLYET!:)
2011. dec. 5. 20:45
 5/9 anonim ***** válasza:

nézd meg ezt a dokufilmet : Legenda vagy valóság - Ufók éjszakája.

A te sztoridról egyből az ugrott be. Túl sok a hasonlóság.

2011. dec. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
utolsó ez mikor jelent meg? mert egy ufós filmet láttam összesen eddig és ez nem az:)
2011. dec. 6. 17:19
 7/9 anonim ***** válasza:

Keress rá inkább a neten: mexikói (osztódó) göbök, pohenix-i fények, izraeli fénygömbök.(ha UFO-t akarsz látni)


Feletted meg meteorit robbanhatott szét, fény és hangjelenség is megvolt.

DE bemesélheted, hogy egy reptoid űrhajót hárított el az ellenállás Tamás segítségével a szemed láttára!

2011. dec. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

''Feletted meg meteorit robbanhatott szét, fény és hangjelenség is megvolt.

DE bemesélheted, hogy egy reptoid űrhajót hárított el az ellenállás Tamás segítségével a szemed láttára!''

Nemvolt 1.Nemvolt hangjelenség

2.Nem hiszek a reptoid baromságban

3.nem hiszem hogy a meteor mozog ide oda le fel és eltűnik aztán előjön a másik oldalon úgy hogy el kell hogy szomorítsalak:(

2011. dec. 6. 18:21
 9/9 anonim ***** válasza:
nem tudom, hogy mikori a film. én is csak a múltkor akadtam rá.
2011. dec. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!