Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Uj bolygot fedeztek fel? Mi a...

Kutató kérdése:

Uj bolygot fedeztek fel? Mi a velemenyetek errol?

Figyelt kérdés
[link]
2011. dec. 6. 19:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Fognak még egy párat... :)
2011. dec. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Szerintettek letezik ott inteligens eletforma ?Pl olyan,hogy kepesek legyenek urutazasra stb...?
2011. dec. 6. 20:05
 3/17 anonim válasza:
66%
Nem tudom,de a 600 fényév kevésnek hangzik mi? Amúgy csak ötven trillió kilométer. Kb 300 év lenne mire odaérnénk 10000km/h sebességgel :D
2011. dec. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Erről már olvastam. Kíváncsi vagyok van-e élet rajta. Kár hogy soha nem fogjuk megtudni..
2011. dec. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
600 fényév 300 év alatt? Eléggé elvagy tájolva... 600 fényév, tehát a fény 600 év alatt ér oda.
2011. dec. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Amúgy már feldesztek több ilyen bolygót is csak sokkal meszebb vannak.
2011. dec. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
45%
Melyik rendszerben van? Csak mert a Dogonok a Szírius rendszerből származtatják az őseiket, sok ókori nép pedig az Orion "csillagképből". Onnan jöttek az istenek a tüzes bárkáikon tanítani őket. Ha e kettő közül valamelyik, akár még létezhet is ott intelligens élet. :D Amúgy egy a fényév dolog. Valami olyasmit halottam hogy torzíós mozgásban a fény vagy egy test a fénysebességnek 14 szeresén képes haladni. Ha hülyeség akkor boccs, nem vagyok fizikus. :D
2011. dec. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
94%

Remek, de kár, hogy ehelyett a dolgok helyett, a korrupció, a háborúk, és a lopás kapnak nagyobb teret az emberiség mindennapjaiban!


Az iskolarendszerek, és a kormányok tehetnek erről, amelyek még mindig a középkorban tartanak az alsóbb szinteken.

2011. dec. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
94%

Pont most volt a híradóba.

Olyan mint a föld /arra következtetnek/

- nem látják, csak a látható csillag fényének elhalványulásából következtetnek rá, hogy valami eltakarja a fényt.

- mivel közel van a "naphoz" arra következtetnek, hogy van rajta víz

- ja és arra is következtetnek, hogy a hőmérséklet is megfelelő


He-he.

Ez engem arra a műsorra emlékeztet, amikor az ásatáson előkerülő csontvázak halálának okát keresték "tudósok"

Az egyik ilyen csontváz koponyacsontján talált sérülésre a következőt mondták.

Ezt az áldozat, vagy halála előtt, vagy azután szerezte.


No a véleményem is ennyi. Vagy ott van, vagy nincs.

Bár szerintem az ilyen hírek arra kellenek, hogy lássuk csinálnak valami tök értelmes dolgot.

Mivel csak következtetés, én is felfedező vagyok, ugyanis


ARRA KÖVETKEZTETEK, HOGY A VILÁGEGYETEMBE VAN EGY CSOMÓ SZÁMUNKRA MÉG ISMERETLEN BOLYGÓ :)

2011. dec. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
33%
Sima térutazással sosem fogunk eljutni még a legközelebbi naprendszerig se mivel a fénynek is több ezer évbe tellik. A másik meg a gyorsulás... Az ember szervezete 5G-s gyorsulást bír ki maximum. Az egyetlen út a féreg lyuk ami bizonyítottan létezik, de egy nap teljess energiája szükséges hozzá amit csak a legfejletebb civilizációk képessek kinyerni a napokból. De ettől olyan távol vagyunk még mint az ősember a holdutazástól. Több discovery scienset kéne nézni, és akkor nem lenne szükség ilyen tudatlan kérdéseket feltenni!
2011. dec. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!