Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ti hisztek az UFO-kban?

Ti hisztek az UFO-kban?

Figyelt kérdés
Ki látott már ufót? :O de őszintén..
2011. dec. 7. 17:41
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Én nem. De elektront se.
2011. dec. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Ja, láttam már UFO-t. EMBEREK! AZ UFÓ, MAGYAR JEKENTÉSE,NEM AZ ŰRLÉNY, HANEM PONTOS FORDÍTÁS: AZONOSÍTATLAN TÁRGY. Tehát: nem tudjuk mi az. Láttam már.
2011. dec. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
jelentése*
2011. dec. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:

Hiszek bennük. De komolyan. De nem azokban a zöld kis lényekben, szerintem teljesen másképp néznek ki. Miért ne alakulhatott volna ki az Univerzumban más életforma is, miért mi lennénk az egyetlenek, hisz akkora az egész Űr, hogy azt elképzelni sem lehet. Valahol, egy másik Galaxisban biztos van élet.

Én most mondjuk az űrlényekről írtam, de az UFO jelentése: AZONOSÍTATLAN TÁRGY.

2011. dec. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Engem nagyon érdekel hogy lehet e más bolygón élet stb.. nem tudom miért de engem nagyon érdekel... :O
2011. dec. 7. 20:11
 6/22 anonim ***** válasza:
Ne reménykedj szerintem. A mikulás úgyse fog elmenni hozzád.
2011. dec. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 Vanek úr válasza:

Még nem láttam, és biztos vagyok abban hogy még ők sem láttak "engem". Azaz nem hiszem hogy érkeztek már hozzánk másik bolygóról. Ettől függetlenül ha a világegyetem a számunkra felfoghatatlanul nagy, az végtelen sok lehetőséget jelent arra hogy nem vagyunk egyedül. Persze az is valószínű hogy sosem fogunk találkozni egymással, mivel szerintem egy u.n. technikai civilizációnak ,mint például a mienk nincs elég ideje olyan fejlettségre jutni hogy ekkora távolságot leküzdjön. Vagy önmagát pusztítja el, vagy valami külső ok segít be neki hogy eltünjön.

Azt is mondhatnánk, a teremtő nem akarja hogy a játékszerei összehaverkodjanak. :)

2011. dec. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Persze hogy hiszek szerinted minek járok ide nap min nap? Aki itt van mindenki hisz. Aki meg nem hisz benne és ide ír az mazoista.
2011. dec. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Én hiszek mert már láttam.
2011. dec. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
ÉS MILYENEK? HOGY NÉZNEK KI? a szüleim nekem is mondták hogy láttak márUFOT:S
2011. dec. 8. 07:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!