Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ti hisztek az UFO-kban?

Ti hisztek az UFO-kban?

Figyelt kérdés
Ki látott már ufót? :O de őszintén..
2011. dec. 7. 17:41
1 2 3
 21/22 SzellemKutató ***** válasza:

nem vagyok se szkeptikus, se hívő, de akkor is! a Tejútrendszerben az eddigi számítások szerint 17 billió csillag van, ezek 80%-ának vannak bolygói. Már most van esély arra, hogy ebből akár egyetlenegyen is van élet, azaz a szóbanforgó bolygó az életzónában van. namármost: eddig körülbelül 23 billó galaxist feltételezünk létezni. ha ezt beszorozzuk, egy elég hülye nevű számot kapunk. ez a 40 milliárd-kvadrilliárd (40, és mellette kb. 270 nulla),azaz 4*10 a 270-iken. ez a feltételezett csillagok száma. na, aki ezek után azt mondja, hogy csak egy ilyen bolygó van, mint a föld, az rohadtul öntelt, vagy HÜLYE.

köszönöm

2011. dec. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:

Én hiszek benne márt láttam valami furcsaságot

mentem le kihívni haveromat ilyen este 9 fele még nyár volt... egyszer csak nézek fel az égre és a ház főlőt ilyen Piros gömbalakadu szarság. mielőtt észrevettem rá úgy 2 másodpercre eltűnt.


De ezt nem mondtam így nyíltan senkinek se mert az-hinnék bolond vagyok

2013. jan. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!