Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ti hisztek 404 esben?

Ti hisztek 404 esben?

Figyelt kérdés
2011. dec. 19. 07:30
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:
bocsanat. 404 esnek
2011. dec. 19. 07:32
 2/33 anonim ***** válasza:
és te?
2011. dec. 19. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:

nem :D

te?

2011. dec. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
27%
Olyan dolgokat mond amik már súrolják a józan ész és az őrültség határát, mégis azt kell hogy mondjam, hosszas utána járás után, hogy sok mindenben nagyon is igaza van. Mivel rendesnek ismertem meg a szavaiból ezért nehéz elképzelni róla hogy szélhámos. Valahogy a kettő üti egymást. Hihetetlen hogy űrlényekkel beszél telepatikusan de végül is lehetséges csak ez a telepátia valamiért tabu téma, egyszerűen megtiltják az embereknek hogy beszéljenek az ilyen dolgokról nem tudom miért, aki mégis beszél róla azt meg lehülyézik. Pedig a telepátiának is utána néztem és létezik, mert az FBI is alkalmaz ilyen képességű embereket ma is és ezt nem is titkolják. Szóval lehet hogy hazudik de nem hülyeség amiket mond. Ha hazudik akkor nagyon jól csinálja.
2011. dec. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom higgyek-e viszont a Ferivel találkoztam még régebben és nem 404 volt hanem 1 szemét köcsög mint a pasik általában.
2011. dec. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
elég uncsi és szánalmas hogy minden nap felteszel egy kérdést magaddal kapcsolatban....get a LIFE!!!
2011. dec. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
lol nem én vagyok 404 es. úristen :'D
2011. dec. 19. 12:12
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem mit kell ezen elhinni vagy nem elhinni, így van és kész. Azért legalább olvass utána annak amiről beszélsz: [link]
2011. dec. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
0%

Ha ezek közül az állítólagos idegenek közül amikről terjednek itt a hírek (reptoidok, krixkraxok, tudom is én mik) egy is valós lenne akkor az érintett szervek

A, már bejelentették volna a hírt

B, titeket is lekapcsoltak volna.

Az UFO kérdés nem vicc, ha bármilyen idegen civilizáció járt már akár a Föld közelében is, és a hatóságok nem akarják, hogy kiderüljön, akkor nem is fog. Mindegy milyen csövestől csórta a netet az illető, aki ilyeneket ír, mindegy hogy védi magát, az amerikai szerveknek (akik valós hírek esetén 100%, hogy rövid időn belül reagálnának) nem lenne különösebben nagy kaland megtalálni.

Egyébként pedig nem tartjátok furcsának, hogy ezeket az "idegeneket" egyedül csak a Gyik fórumozói ismerik? Senki külföldi, de még egy másik magyar se? Ha ilyen könnyedén tartanak telepatikus úton kapcsolatot, akkor miért nincs senki más akivel kapcsolatba léptek volna?


(Lehet tippelni mennyi idő alatt pontoznak 60% alá a 404 fanok...)

2011. dec. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
A régi időkben az olyanokat akik beszélgettek idegen teremtményekkel mágiára kerültek. És azokat is akik azt merték állítani hogy vannak még bolygók az ég felett és van rajtuk élet is.
2011. dec. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!