Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ti hisztek 404 esben?

Ti hisztek 404 esben?

Figyelt kérdés
2011. dec. 19. 07:30
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
Na jó most már tényleg meg kell kérdeznem, mi a tököm az a 404 ? (nem hiszek természetfeletti dolgokban, vallás sem érint, de most már érdekel miről beszéltek)
2011. dec. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
Van 1 emberke aki állítólag telepátiával beszél 1 idegen civilizációval ami nem tudom hány millió fényévekre van a földtől :) itt olvashatsz róla sokmindent [link]
2011. dec. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 x) ***** válasza:
38%
Hé.. nem vagyok pár hónapig és már megint mindenki 404-lázban ég? :D Egyébként nagyon is szeretnék hinni neki, hiszen milyen szép is volna ha ilyen izgalmas univerzumban élnénk ahol mindenféle idegen lények élnének. De mivel mondhatni jártas vagyok az írás és a pszichológia terén, így talán elég pontosan ki tudom szűrni a fantáziaelemeket a történeteiből. De mindenkinek meg kell hagyni a maga igazságát. :)
2011. dec. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
38%

"Ti hisztek 404 esben?"


Először is nem 404-esben, SEM 404-esnek, hanem 404-nek! Egy személy nick nevéről beszélünk nemdebár?


Én rengeteg hsz-jét olvastam. (remélem mindet)

Van olyan dolog, amiben hiszek neki (világvége elméletek)

Meg vannak olyanok, amikben nem (járt idegen bolygón)


A világvége elméletei nagyon tetszettek, logikusnak találtam, viszont azt, hogy idegenek elvitték a bolygójukra, azt már kevésbé találom logikusnak. Egy sokkal fejlettebb civilizáció minek vinne egy emberi lényt a bolygójára? Hogy megfertőzze az idegeneket? Nincs semmi értelme, sőt, amikor olvastam azt a hsz-jét, amikor az 1. találkozást írta le, hogy először elvitték az idegenek az kifejezetten átlátszó volt. A mobiltelefonos résznél már elröhögtem magam, egyértelműen megmondtam, hogy nem lehet igaz. NEM A ZENÉK MIATT. Hanem hogyan a francba működhet ott a mobiltelefon? Nem tudom hány millió fényévnyire a Földtől??? Ott más a légkör, más minden! Kizárt, hogy bármely földi technológia működhetne ott.

Onnan már csak a vicc kedvéért olvastam tovább :)

2011. dec. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:

Én meg ki tudom szűrni az ilyeneket akik azt hazudják ilyen meg olyan szakemberek, hogy mindenki rá figyeljen milyen nagy szakember aki most valami hatalmas bizonyító tényt közöl, közbe meg csak 12 éves gyerek :DD


Akkor ha olyan nagy írás szakértő és pszihológus vagy mondja már meg a dr. úr vagy dr. nő mindegy, hogy elmebeteg vagyok -é vagy zseni, esetleg lány vagy fiú, és azt hogy hazug vagyok -e, mert ilyen mondatokat amik egy online fórumon íródnak és nem kézzel, még egy grafológus se tudná elemezni.

2011. dec. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
0%
Az már most kiderült, hogy a Bodor Tomi és X), egy és ugyan azon személy. LOL
2011. dec. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
Nekem már volt olyan hogy erdőbe voltam és nem volt térerő szal nem működött a telóm mégis tudtam zenét hallgatni. Nagyokos :) különben is oda van írva hogy a mobilja nem működött nincs szemed?
2011. dec. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 x) ***** válasza:
38%

"Az már most kiderült, hogy a Bodor Tomi és X), egy és ugyan azon személy. LOL"

Hö? xD ezt a "nagyon logikus következtetést" miből sikerült levonni?

2011. dec. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:

A kérdező miért kérdez ilyeneket? Nem hiszem el hogy a válaszok alapján dönti el, úgy is az alapján dönt amit ő gondol. Mert ha mégis akkor valami komoly baja lehet.


Másik véleményem az, hogy ha valaki nem hisz 404 nek akkor tessék itt a lehetőség menjenek el a második interjúra. Miért nem mennek? Na miért? Mert gyáva férgek és csak a szájuk nagy. Nem tudnak ők semmit csak a fotelból pampognak ahelyett hogy felemelnék a hátsójukat és szépen utána járnának de nem. Pedig 404 ad rá lehetőséget, márpedig aki hazudik az nem ad semmilyen lehetőséget semmire!! 404 helyében még annyit se mondtam volna amiket eddig elmondott mert abszolút nem érdemlitek meg őt!

2011. dec. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
naná hogy hiszek!
2011. dec. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!