Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A Nibiru létezik? Főkkép 404...

A Nibiru létezik? Főkkép 404 válaszát várom.

Figyelt kérdés

2011. dec. 21. 23:46
1 2 3 4 5 6
 31/52 Shai-Hulud ***** válasza:

8-as számmal már írtam egy választ, amelyben írtam, hogy a Nibiru valahogy nem ott tartózkodik, ahol a megadott leírás alapján lennie kéne...


Szóval vagy megfordult ijedtében, vagy ide sem jött, de egyáltalán nincs ott, ahol a nagy világvége elmélet szerint lennie kéne.


Ebből pedig csak az következhet, hogy már megint lemaradok a világvégéről. Ráadásul már többedszer is!


Az utóbbi néhány évtizedben két-három évenként világvége van, vagy legalábbis ennyi időnként végigsöpör a világon egy-egy hasonló baromság. Csak 2000-ig visszamenve 4 isd volt! És egyik sem vált valóra. Miből gondolod, hogy ez most más lesz???


Az emberek szeretik a misztikus dolgokat, szeretnek rémüldözni, és másokat rémítgetni. Ez sokkal izgalmasabb, mint azt mondani, hogy á, nem történik semmi.


Mennyivel érdekesebb dolog, ha ezt mondjuk:

- Képzeld, világvége lesz!

- Tényleg, és mikor?

- Hát néhány hónap múlva.

- És túl lehet élni?

- Dehogy, akkor nem lenne világvége!

Egy ilyen beszélgetés után a hallgató alig várja, hogy tovább adhassa a hírt. :-D


Az, hogy néhány tudós csendben megállapítja, hogy ismét egy alaptalan pletyka az egész - egyáltalán nem hírértékű.


Pedro

2011. dec. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:
Hát nem is tudom. Ha azt nézzük hogy a NASA egyszer tényleg bejelentette amit később tagad, akkor sok esély van rá hogy létezik. Valószínű bejelentettek valamit amit nem kellett volna és próbálták menteni a menthetőt. De ilyen nincs hogy bejelentem aztán letagadom. Ennyire hülyének néznék az embereket? Ez durva. Ha tényleg így volt akkor én hiszek a Nibiruba. Nem baj egyszer úgy is minden világnak vége mert mindig kezdődik 1 új. Tudtátok hogy a dinoszauruszok előtt is éltek lények a földön? Azok kihaltak és utána jöttek az őslények. Azok is kihaltak jöttünk mi. Ha mi is kihalunk jönnek mások. Ez van.
2011. dec. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:
74%

Csak tudod, kedves előző, tudományos tények nem egyéni hiten nyugszik.


Hihetsz, amiben akarsz, de attól az még nem lesz tény, és nem fog megtörténni.


Én meg abban fogok hinni, hogy az aszteroida övben lévő kisbolygók lekvárból vannak, és franciául beszélnek. És hiába hinnék ebben, attól még ritka nagy baromság... :P

2011. dec. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:

"Tudtátok hogy a dinoszauruszok előtt is éltek lények a földön? Azok kihaltak és utána jöttek az őslények"


Kicsodák is?!

2011. dec. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:

404 élőben látta a Nibiru-t a házi teleszkópjával, de a NASA és a SETI hiába keresi Planet X néven nem találja sokkal komolyabb felszereléssel sem!

Csak nekem gyanús ez?

Esetleg elrejtik az idegenek a Nibiru-t légtérhajlítással*?


* http://www.youtube.com/watch?v=XO0bp-gsdzM

2011. dec. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:

"a NASA és a SETI hiába keresi Planet X néven nem találja sokkal komolyabb felszereléssel sem"


1. 2003-ban ők jelentették be hogy van egy 10. bolygó.

2. Látják csak tagadják.

2011. dec. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:
55%

Wikipédián is tagadják, ráadásul nagyon kamu szöveggel:


"A Nibiru egy feltételezett bolygó a naprendszerünkben, amelyet William Pickering és Percival Lowell hibás alapokon nyugvó matematikai számításai alapján valószínűsítettek. Miután e tudósok megvizsgálták az Uránusz és a Neptunusz mozgását, az elméleti értékektől való eltérések miatt azt feltételezték, hogy egy eddig ismeretlen, jelentős tömegű bolygó is található a naprendszerben. A Naptól való feltételezett nagy távolsága miatt a bolygó Nap körüli keringési idejét több mint 3500 évre becsülték. A bolygót emlegették X-bolygó néven is. 1992-ben azonban Myles Standish amerikai csillagász bebizonyította, hogy a bolygók pályájában talált eltérések csak az adott kor mérési eszközeinek pontatlanságából ered: túlbecsülték a Neptunusz tömegét.[1] A mai csillagászok többsége egyetért abban, hogy egy további bolygó létezése a naprendszerünkben valószínűtlen.[2]"

2011. dec. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:
Ha hülyeség az egész, akkor miért írják azt a legutóbbi NatGeo-ban, hogy vörös törpe zavarhatja a Neptunus mozgását?
2011. dec. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:

Én nem tudom mit higgyek, ha létezne, akkor a Plútó egészen más pályán mozogna, viszont hivatalos szervek is keresik, ami jelenthet 1-2 dolgot.

Ennek ellenére 404 látta, ami számomra egyet jelent a kitaláció és/vagy a városi legenda(mese) fogalmával.

2011. dec. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:
2011. dec. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!