Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A Nibiru létezik? Főkkép 404...

A Nibiru létezik? Főkkép 404 válaszát várom.

Figyelt kérdés

2011. dec. 21. 23:46
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
www.astro. U-szeged.hu/szakdolg/csizmazia/xbolygo5. html
2011. dec. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 404 ***** válasza:
53%

1982 A 10. bolygó hivatalos bejelentése nyilvánosan világszerte. http://www.youtube.com/watch?v=j-1GNe52Iq8&feature=related Akkor még nem tudták hogy a Föld felé halad, semmit nem tudtak róla, ezért a felfedezést boldogan közölték az emberiséggel. Akkor kezdték el vizsgálni a 10. bolygó haladási sebességét és irányának pályáját, pontos méretét.

2005-ben Kiszámították, nem fog becsapódni. Mivel egyre több ember kezdett félni, ezért 2008-ban hivatalosan bejelentették, hogy tagadják a létezését. Ezt a pánik elkerülése érdekében tették, és ezt meg lehet érteni. Próbálom én is megőrizni a nyugalmam, azzal hogy ideges leszek, vagy félek, nem lesz jobb. Gyűjtöm a vizet, a konzerveket, pokrócokat, gyertyákat.

2011. dec. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim ***** válasza:
69%

Ahelyett, hogy agysejteket gyűjtenél a fejedbe...


Komolyan, remek ötletem támadt!


Nyitni kéne egy hatalmas bunkert mélyen a föld alatt (jó 2-3 km mélyen) hatalmas csarnokkal, lakóhelyiséggel, és bezárni mindenkit oda, aki retteg a világvége miatt. Meg odacsukni az összes politikust (az emberiség színe-java túlélje 2012-tőt). Kapnak kaját, meg helyet, ahol termelhetnek, szobákat, ahol együtt retteghetnek. Természetesen hermetikusan elzárva.


Mi, maradék emberiség, meg békésen élhetnénk idefenn, miközben a maradék odalenn rettegne, és ölné egymást :)

2011. dec. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 404 ***** válasza:
68%
Sir Butcher gondolom nekem szántad amit írtál. Találtam egy tölcsért és a fülemen keresztül öntöttem az agyamba 2 dl agysejtet. Tudod én pont ellenkezőleg tapasztaltam azt amit mondtál, úgy gondolom az olyan emberek ölik egymást akik a föld felszínén élnek, nem félnek semmitől és bátran indítanak háborút, hősies terror támadást. Aki fél az is ölhet, félelemből, de biztos vagyok benne hogy nem kezdeményezi a támadást hiszen fél, és csak védekezik ha szükség van rá. Én nem ijesztés senkit, én csak felkészítem az embereket a katasztrófákra hogy tiszta legyen a lelkiismeretem, hogy mikor eljön a nap érezzem hogy megtettem ami tőlem telt. Ha gyűjtöd a vizet és a konzerveket, abból nem lesz semmi károd, maximum ha nem lesz semmi, megeszed pár év alatt a konzerveket tehát nem megy kárba. Érdemes felkészülni az eseteleges katasztrófákra. Az édesapám pincéjében emlékszem gyermekkoromban sok víz és konzerv volt, és amikor megkérdeztem miért gyűjti, azt felelte sosem lehet tudni mikor tör ki egy háború vagy katasztrófa, és a biztosítás a túlélésre a konzerv, víz és búvóhely. Az élet pedig megfizethetetlen érték, ne konzerveken, vagy pincén múljon.
2011. dec. 26. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:
62%

Csak tudod, pöppet más téma két világháború után (és közben) aggódni, hogy esélyesen történik valami.


És megint más hinteni a hazugságot nem létező dolgokról, és heccelni a sok (se nem hozzáértő, se nem logikusan átgondoló) népeket, hogy "igen, jön a világvége, én tudom, tagadja mindenki más, több millió amatőr csillagász is, (őket is lefizette a NASA) de készülj, mert hajaj!".


Mégpedig tőled eléggé sok ilyen szöveget lehet olvasni. Magam is értek egy leheletnyit a csillagászathoz, eléggé sokat szoktam teleszkóppal az eget, és valahogy egyetlen bolygó sem száguldozik felénk... Sőt, elég sok másik embert ismerek, akik szintén ugyanezt mondják.


Úgyhogy keress egy nagyobb tölcsért, mert az a két deci kevés volt :P

2011. dec. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:

"Csak tudod, pöppet más téma két világháború után (és közben) aggódni, hogy esélyesen történik valami."


Á nem történik semmi, csak Amerikát terrortámadások fenyegetik, New York-ban tömeghisztéria alakult ki, aki csak teheti, elhagyja a várost. George Pataki, New York állam kormányzója a CNN-en bejelentette, minden kórház riadókészültségben van a támadások miatt. Lezárták az USA mexikói határát, készültségbe helyezték a Nemzeti Gárdát. A New York-i tőzsdén zuhan a dollár árfolyama. Minden, New York vagy Washington fele tartó repülőgépet a legmagasabb ellenőrzés biztonság alá vetik, még folyadékot, ételt sem vihetsz a gépre, Magyarországon sem. George Bush figyelmeztette a világ vezetőit hogy ha el akarják kerülni a harmadik világháborút, akkor akadályozzák meg Irán atomhatalommá válását. Az Európai országok politikusai abban bíznak, hogy ez nem fog bekövetkezni, de a bankok már arra készülnek, hogy Európa összeomlik. Amerika Irán megtámadására készül. George Bush amerikai elnök nyilatkozatában arra figyelmeztetett, hogy ha Irán atombombát szerez, akkor kitörhet a harmadik világháború. Olmert moszkvai látogatásának szintén az iráni kérdés a fő témája. Az al-Kaida véres bosszút ígér bin Ladenért. A kutatók egyre több bizonyítékot találnak arra, hogy a klímaváltozás vonzza magával a pusztító viharokat, földrengéseket, áradásokat.

A korábbiaknál jóval több és jóval tragikusabb, súlyosabb természeti katasztrófa. Soha nem látott viharok, áradás vagy éppen szárazság. Ezt jósolják a klímaváltozás szakértői. Pedig már ebben az évtizedben is kétszer annyi ilyen eset fordult elő, mint az azt megelőző időszakokban.

De nem jobb a helyzet a világ más tájain sem, így például Vietnámban. A szakértők egyelőre vitatják a megszaporodó természeti katasztrófák és a klímaváltozás közti összefüggést, de egyre több kutatás erősíti meg a kettő közti kapcsolatot. Nőtt az európai természeti, illetve technológiai katasztrófák száma és súlyossága egyaránt 1998 és 2009 között. A katasztrófák csaknem százezer halálos áldozattal jártak, az anyagi kár 150 milliárd euróra rúg egy friss jelentés szerint. A klímaváltozás miatti károk még nem felbecsülhetők. 2050-re a Föld népességének növekedése miatt várhatóan másfél milliárd ember él a viharok és földrengések által veszélyeztetett területeken - kétszer annyi, mint most. Ezt tartalmazza az a 250 oldalas jelentés, amelyet a Világbank és az ENSZ közösen készíttetett. A dokumentumon 70 szakértő, főleg közgazdász dolgozott két éven keresztül.


Végül ajánlom figyelmedbe ezt a videót ami pont az olyanokkal történik mint veled, akik azt hiszik mindig és mindenhol biztonságban vannak, hátha felébredsz hogy a természet bármikor egy csettintésre elpusztíthat mindent figyelmeztetés nélkül. Eredeti felvételek. [link]


404 neked pedig köszönöm a linket! ;)

2011. dec. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 Shai-Hulud ***** válasza:
48%

"Amerikát terrortámadások fenyegetik,...A New York-i tőzsdén zuhan a dollár árfolyama"

Ennek biztosan köze van egymáshoz!


"Az Európai országok politikusai abban bíznak, hogy ez nem fog bekövetkezni, de a bankok már arra készülnek, hogy Európa összeomlik. "

Irán miatt? Kicsit túlzás lenne...


"Az al-Kaida véres bosszút ígér bin Ladenért. A kutatók egyre több bizonyítékot találnak arra, hogy a klímaváltozás vonzza magával a pusztító viharokat,"

Azt hittem az Al-kaida...


"Nőtt az európai természeti, illetve technológiai katasztrófák száma és súlyossága..."

Igen, van ilyen.


És... Ezeknek mi köze is van a Nibiruhoz?


"...akik azt hiszik mindig és mindenhol biztonságban vannak, hátha felébredsz hogy a természet bármikor egy csettintésre elpusztíthat mindent..."

Igen, TUDJUK hogy az emberi élet törékeny. Na és? Akkor most mit kellene tennünk? Ki se lépjünk az utcára? Vagy éljük egész életünket rettegésben, mert hátha belénk csap egy villám? Esetleg rohanjuk le valamelyik népcsoportot, nyírjuk ki a bankárokat, akasszuk fel a más véleményen lévőket, mert mindennek ők az okai?


Vagy fordítsuk meg a Földet, mert akkor biztosan elkerüli a Nibirut, amelyet egyébként senki sem látott? (Ja tudom, látják azt, csak titkolják, nehogy kitörjön a pánik. - Csak azt nem tudom, hogy akkor TE HONNAN szereztél tudomást róla?)


Köztudott dolog, hogy az emberek szeretnek rettegni, és szeretnek rémisztgetni. Képzeld el a következő beszélgetést:

- Képzeld, két hónap múlva világvége lesz!

- Ne mondd, és hogyan?

- Idejönnek az ufók, és felperzselik az egész Földet.

- És túl lehet élni?

- Á, dehogy, akkor nem lenne világvége. Még a kövek is el fognak olvadni.


A hallgató alig fogja várni, hogy ezt a beszélgetést továbbadja. Ez érdekes, izgalmas, hírértékű.


Ezzel szemben az a hír, hogy a világ csillagászai egyszerűen NEM TALÁLJÁK a Nibirut (amelynek jelenleg állítólag a Mars és a Föld pályája között kellene lennie), nem hírértékű, nem izgalmas, és nem rémisztő.


Szerinted melyik hír lesz az, amely nagyobb szenzációt kelt???


Pedro

2011. dec. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:
Mától én is komolyan elkezdtem gyűjteni a vizet és a konzerveket.
2011. dec. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:

Nem rég láttam egy műsört a Discovery Chanellen és azt mondták hogy van a Plútón túl egy bolygó. Valami Erebus a neve. Ugyanolyan kicsi (vagy még kisebb) mint a Plútó. Bár nem hiszem hogy ez lenne a 10. bolygó.



Mellesleg a maják egy szóval sem említettek Nibirut, hanem valami spirituális változást, hogy fizikai kapcsolatot is létesíthetünk Istennel, mindenki elkezd majd hinni Istenben, megtudjuk az élet és az univerzum titkait és még ilyesmiket jósoltak. Ja meg még: megszűnik a gonosz létezése.

2011. dec. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:

A maják az ég világon semmitsem jósoltak (a naptárukkal, legalábbis).


Egyszerűen egy zseniális marketinges keresett egy forgatókönyvírót, írtak ebből egy filmet, és a rakat ember meg úgy beszopta, ahogy azt kell.


A maják naptára úgy ér véget, ahogy a mienk fog két nap és egy óra múlva véget érni... Most akkor rettegjünk? Véget ér a gergely-naptár! Jön a világvége áááááááá


Ja nem. Helyette jön 2012. Na, a maják naptára sem ér véget. Jön a következő ciklus, vagyis 13.0.0.0.0


Ennyi...


A felsorolt egymáshoz nem tartozó tényeknek meg mi a fene köze van az új évhez, pláne a maják új évéhez, azt el sem tudom képzelni. Másrészről: semmivel sincs több katasztrófa.


A tőzsde olyan, hogy ingadozik. A nagy gazdasági világválságot is remekül túléltük. Ezt is túl fogjuk. Az al-kaida az ég világon semmitsem csinált (holott Bin-laden halálakor atomot robbantottak Párizsban. vagy csak kacsa volt?...).


Nézzünk szembe a realitásokkal: az ég világon semmi extra nem fog történni, ahogy ez volt az elmúlt 300.000 évben is :)

2011. dec. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!