Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Miért r le minden beszámoló...

Miért r le minden beszámoló amit itt olvashatunk humanoid idegeneket?

Figyelt kérdés

Hatalmas a világegyetem s furcsálom,mért humanoidok a létformák amik meglátogatnak minket, amikor ha a földi viszonyokat nézzük a rovarok vannak legnagyobb számban jelen kis bolygónkon.

Humanoid kinézet lenne a legmegfeleőbb fejlődés és technológia szempontjából?


2012. jan. 10. 12:09
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
81%
Mert ha egyáltalán létezik valós észlelés, amit te olvasol, az akkor is kitalált. És ez pont ebből következik, mert a nagy agykoponya még logikus, de mért is lenne csak 4 végtagja? Mért jár 2 lábon, mért nincs külső bőrpáncél stb. Annyira tipikusan emberi ábrázolás, egoista emberektől embereknek.
2012. jan. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
67%

Nem mindegy? Vagy elhiszed, hogy nem vagyunk a világegyetemben egyedül vagy sem. Az meg, hogy ide tudnak jönni mert mondjuk 1.000.000 évvel előttünk járnak technológiailag az más kérdés. Mi van ha manipulálják az érzékelésünket, hogy könnyebben el tudjuk őket fogadni? erre nem gondoltál?


Menj nézd a barátok köztet és ne agyal az idegeneken utolsó :)

2012. jan. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
Mert a történelem során összegyüjtött többszázezer esettanulmány polgári-bejelentés és észlelések nagyrész mind 2lábú és kétkezű lényekről szólnak,és ezek mellett eltörpül az a csak többszáz beszámoló ahol esetleg több végtagú vagy végtag-nélkül rendelkezű lényekről adtak leírást.
2012. jan. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
Szerintem a gyíkszerű (humanoidok) életformák a legelterjedtebbek az univerzumban, mivel mi is hüllőkből mutálódtunk, és ha nem halnak ki a dínószauruszok, akkor ők volnának a föld urai, és szerintem intelligensek is lennének mivel elkezdtek átalakulni humanoid alkattá, mert felső végtagjaik elcsökönyösödött és két lábra álltak.
2012. jan. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
42%
Olvastam arról,hogy azért látjuk őket emberszerűnek,meg igazából annyira "csúnyák,félelmetesek",hogy ha meglátnánk őket teljes valójukban "azonnal szörnyethalnánk",szóval álcázzák magukat ezzel tompítva a sokkot,amit a látványuk okoz.
2012. jan. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim válasza:
Az univerzumot nagy százalékban nem humanoid lények lakják. Vannak macska-, rovar-, madár-, medve-,hüllő-,szerűek. De vannak teljesen ugyanolyanok, mint az ember. Az ember általában a külseje alapján ítél meg mindent, így unodorodna vagy halálra rémülne ezektől a lényektől. Nem biztos, hogy az a faj gonosz, aki nem éppen esztétikus földi szemmel nézve. Amúgy ezeknek a lényeknek a testfelépítése hasonló az emberéhez. Van kezük, lábuk, fejük, gerincük stb. Ez ugyanis a legpraktikusabb és ez teszi lehetővé, hogy az ember célszerűen tudja használni a testét.
2012. jan. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
58%

ma 15:42

Szénalapú életformáknak(mint mi), víz szükséges a sejtek osztódásához, és az élet fenntartásához. Ezek az életformák vízből, vagyis a tengerből származnak. Na már most ugye tudjuk, hogy a halak és a hüllők elég közeli rokonságban állnak egymással... Körűbellűl így néz ki a ránk, azaz az emlősökre vonatkozó evolúció, nagyon nagy vonalakban: Hal -> Hüllő -> Emlős. Ez tényleg csak nagyon nagy vonalakban néz így ki, mert a fajok között rengeteg mutálódás, azaz fejlődés történt, tehát nem egyik napról a másikra lett a hal hüllő, és a hüllő emlős. Minden élet a földön, a vízi élőlényekből fejlődött, (és továbbra is fejlődik) a mai formájára. Nézz rá a kezedre, ott az evolúció nyom az újaid között. Az a kevés úszóhártya jelzi hogy mik is a te távoli őseid. Vagy te mit gondoltál, azt hogy a hal kiugrott a partra és hirtelen majom lett? Abban igazad van, hogy nem biztos hogy sok a hozzánk hasonló vízalapú életforma, lehet hogy olyan szélsőséges életek is vannak amiket mi el sem tudunk képzelni.

2012. jan. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
47%
Én biztos valami genetikai hulladék vagyok,de az én ujjaim között nincs úszóhártya :D!
2012. jan. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
58%

ma 18:47

Ne forgasd ki a szavaimat! Azt mondtam hogy úszóhártya maradvány, és neked is van. Húzd szét az újaid, és alul kifeszül. Nem tehetek róla hogy ti nem olvastok ilyenekről, de van aki szokott tájékozódni, és nem csak a saját megalapozatlan elméleteit kiabálja a nagy világba.

2012. jan. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:

mert inhumán teremtményeket általában el sem tudnak képzelni azok, akik hobbi szinten vadásznak ufókra és egyebekre.


ha viszont a tudományos felvetéseket nézed, ott tiszta energialények és bakteriális szervezetek is vannak.

2012. jan. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!