Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mik lehettek ezek? (bővlent)

Mik lehettek ezek? (bővlent)

Figyelt kérdés

1.

Apukám mesélte még régen hogy amikor még kisgyerekvolt másnap reggel mesélte el neki a mamája hogy este felkelt mert a redőny rezgett és hirtelen felhúzódott és bement az ablakon körülbelül 1méteres vörös izzó gömb.

Aztán már ott volt körülbelül 10perce és már imátkozott a nagymamám hogy tűnjön el a gömb és eltűnt.

Aztán felkelt és körbenézett mindenhol de nemvolt sehol sem

az a valami.

Szerintem gömbvillámhoz az túl nagy volt! más tippem nincs.


2.Még tavaly nyár közepén körülbelül 8órakkor játszottam a gépem,és felkeltem kimenni inni a konyhába és amikor felálltam láttam az ablakba egy csomó vörös gömböt feljönni a hegy mögül, és egy bizonyos magasságnál eltűntek mindegyik körülbelül 13-14 db volt és háromszög alakba mentek

eltűntek 5percelkésöbb pedig a másik oldalon a terasz felöli oldalon előjött megint mind és eltűnt egy 5perc alatt és nem láttam többet.Pulzáltak nagyon kicsik voltak és vörösek.

Szeged felől jöttek és Budapest felé mentek!


3.Horvátországban voltunk nyaralni és este kiültünk nézni az eget olyan éjfél fele pedig megláttunk egy sárga csillagfélét kicsit gyorsan menni és hangtalan volt, aztán amikor odaért a csillaghoz akkor kb a 80° os szöget megtörve kikerülte a csillagot és eltűnt.


4.Most volt szilveszterkor amikor néztük a tűzijátékokat megint ugyanarról a helyről jöttek felfelé olyan gömbök !és eltűntek azok is egy 2percalatt kb. és megint ugyanúgy ugyanazon a helyen előjöttek és szálltak tovább és eltűntek és nem láttuk többet megint.

Ezeknél a történeteknél semelyiknek nemvolt hangja!


A 2.at többen is látták másnap be is jelentették azt mondták kívánság lámpások de azutáni nap azt is bejelentették hogy tévedtek és nagyon UFO szerűek voltak azok!


Vélemények?

Várom a kommentekeT!


2012. jan. 22. 14:51
 1/7 anonim ***** válasza:

1.: Talán mégiscsak gömbvillám volt. Csak erre tudok gondolni.


2. és 4.: Ez lehetett egy hadgyakorlat is. Felénk is vannak ilyenek.


3.: Erre nem tudom mit mondani.

2012. jan. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 horrendas ambages ca ***** válasza:
az első kettő történetet,már közzétetted régebben más oldalakon is? mert nagyon ismerős. vagy csak ennyire gyakori a jelenség? :D
2012. jan. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
hát már közzétettem csak itt gyakorin :D a 2.-ikat azért mert kiröhögtek trollkodtak meg nem kaptam rá választ az 1sőt meg azért mert most tudtam még meg róla vmit ami le van benne írva mert nemrég voltunk a mamáéknál:D
2012. jan. 22. 15:48
 4/7 anonim ***** válasza:
29%

1.Gömbvillám

2.Hadgyakorlat

Tudod én nagyon sokat szoktam figyelni az eget hullócsillagok miatt de a több év alatt ilyet még nem láttam mért nem videóztad le őket ha többször is figyelted őket itthon is és külföldön is amíg nincs bizonyíték hülyének fognak titeket nézni titeket.Legközelebb tarts egy ilyen "UFO vadászatot".

2012. jan. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
amúgy meg hadgyakorlat tuti nem mert nincs a közelünkben laktanya:D
2012. jan. 22. 17:15
 6/7 anonim ***** válasza:
A mi közelünkben sincs laktanya, de hetente legalább egyszer, ritkán a hét minden napján csak úgy suhognak el a helikopterek a város fölött valamiért.
2012. jan. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tökmindegy van-e a közeledben laktanya, átmehetnek felettetek. Ez felénk is így van. Ne akard elhitetni hogy ez UFO.
2012. jan. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!