Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Hallottatok erről? Mi a...

Hallottatok erről? Mi a véleményetek róla? Valóban üzentek nekünk?

Figyelt kérdés

Lehet régi de én tegnap kaptam ezt a vidit!

Chilboltoni eset: http://www.youtube.com/watch?v=tpDkBHPpJRg&feature=related


Mi erről a véleményetek? Tényleg nekünk küldték ezt az üzenetet? Azt is mondta egy kedves barátom hgoy amikor még repülők nem voltak, akkor jegyeztek fel Németországban légi csatát. Ezekről miért nem informálnak minket, embereket? Úgy gondolom jogunk lenne tudni róla - akár lenne tömegpánik, akár nem-. Sőt ráadásul akik ebben a videóban üzentek nekünk, minket embereket még meg is védenek egy másik fajtól.


Várom válaszaitokat és akárkinek van vmi sztorija, szívesen olvasom!


Üdv: kezdő ufóérdkelődő csaj :D 22/L


2012. jan. 27. 13:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
41%
jó tanács: ne légy barom
2012. jan. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

attól hogy érdeklődik, miért lenne barom?

a videót meg majd megnézem és válaszolok, de jelenleg nem tudok választ.adni a kérdésre

2012. jan. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
66%

"jó tanács: ne légy barom"


Jó tanács: ne légy közönséges, és primitív.

2012. jan. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%
A gabonakörök nagy részét emberek csinálják és nem idegenek, szóval szerintem a videóban nem idegenek üzennek nekünk, hanem csak emberek szórakoztak néhány gabonamezőn.
2012. jan. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

oké hogy gabonakör.. na de bináris kört nyomatnak a gabonába? ki az ilyen? ráadásul vihar alatt (!)


valamint árnyékolva küldik el az arcképüket. azért ez fura... elvileg emberek (ilyen) gabonaköröket nem tudnak csinálni. vagy legalábbis mivel, milyen technikával?

2012. jan. 27. 14:05
 6/11 anonim ***** válasza:
ide jönnek, hogy összebarmolják a gabonát, mi?
2012. jan. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
ha ezt meg tudják csinálni, akkor semmi sem lehetetlen [link]
2012. jan. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#7-es teljesen igazad van, a gabonakörök sem nehezebbek, főleg nem GPS navigációval(sok esetben kiderült, hogy geológiával (is) foglalkozó diákok műve volt a fake gabonakör, gondolkodtam rajta én is 2 éve, hogy abba az irányba tanulok tovább, 2m-es pontossággal meg tudtak már, akkor egy embert egy mobil méretű dologgal).



A Nazca vonalakról meg annyit, ha pár kínai rizstermesztő ki tudott rakni színes képeket rizsből, akkor mért ne menne egy indián civilizációnak primitív képek(nem voltak színesek) nagy méretű felrajzolása.

2012. jan. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Már évek óta meg tudják különböztetni az ember által készített gabonaköröket az idegenek által készítettektől....

Erről ennyit.

2012. jan. 28. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Vane gy könyv aminek /találóan/ a címe: Gabonakörök.Ebben sok teória felmerül a gabonakörök létrejöttét illetően.Talán természeti jelenség,ki tudja.Talán az idegenek/utálom ezt a szót/ üzengetnek,mert vannak azok a nagyon szabályos geometriai alakzatok,amiket nem hinném,hogy ember vagy valami természeti erő formált.De azt is hülyeségnek tartom,hogy ezek a "gabonakörök" /mert köztudott,hogy nem csak körök/ űrjárművel lenyomatai...Azok az ábrák nem arra utalnak.Szerintem is jelezni akarnak,de hogy mit és kik az szerintem még jó sokáig rejtély marad,ha nem örökké...
2012. jan. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!