Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Hogy lehet higgadtnak maradni,...

Hogy lehet higgadtnak maradni, ha valami megmagyarázhatatlant látsz az égen, vagy a közvetlen közeledben?

Figyelt kérdés
Akivel ilyen történt,mi volt az eslő gondolata?Hogy tudott nyugodt maradni és nem pánikolni?És itt konkrét eseményekre gondolok,amikről feltételeztétek,hogy nem földi eredetűek és hozzátok közel zajlottak és nem egy idegen űrhajónak nézett utasszállító repülő megfigyelésére a messzi távolban!
2012. jan. 28. 14:50
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:

Velem olyan szokott lenni, hogy bevonzzok dolgokat.Pozitívat,negatívat, hirtelent,furcsát. Olyankor gyomorgörcsöm lesz és szinte azt érzem, hogy összeesek :/

Ilyenkor a legjobb ha az ember valami nyugodt helyre megy.Én ha tehetem hazamegyek a lakásomba,ami maga a nyugalom szigete...

2012. jan. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 Antimod ***** válasza:

Én kétszer láttam megmagyarázhatatlan dolgokat, mindkétszer teljesen higgadtan, mintegy érdeklődve szemléltem, mi / hogy lehet ez. Érdekes volt, mert nem ijedtem meg.


Üdv!

Leftlegged Player :)

2012. jan. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:

Én amikor olyat látok amit nem értek, kicsit sem parázom, lehet a horrorjátékok hatása.

Penumbra sorozat, utána Amnesia: The Dark Descent, ugyanaz a kiadójuk.

Sötétben egyedül végigjátszod őket, fejhallgatóval vagy 7.1(vagy.2)-es hangrendszerrel, és utána nem sok mindentől fogsz megijedni.

2012. jan. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Konkrét sztorikat is írhattok! Én 2szer láttam érdekes dolgot,és majd' kiugrott a szívem úgy megrémültem.hát nem jó érzés.De akit mondjuk "meglátogatnak" az idegenek,annak milyen lehet? Én szörnyethalnék félelmembe!
2012. jan. 28. 15:42
 5/29 anonim ***** válasza:
hát én is valami nyúl lelkű kis kölök vok de hát 5xtörtént velem paranormális dolog és eggyik nél se féltem fura
2012. jan. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
amúgy leírnád a sztorikat?D:
2012. jan. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Én?
2012. jan. 28. 16:14
 8/29 anonim ***** válasza:
Én is egyszer láttam valamit, teljesen ufónak látszott, ott világított az égen. Másnap olvastam, hogy éjszaka lehetett látni a Nemzetköti Űrállomást... Így már OK.
2012. jan. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
:DDDDD
2012. jan. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:

Hogy lehet higgadtnak maradni?


a kérdés többi részét vágd le, mert lényegtelen.

a fent említett kérdésre meg minden 3. pszichológiakönyvben van válasz

2012. jan. 29. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!