Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Hogy lehet higgadtnak maradni,...

Hogy lehet higgadtnak maradni, ha valami megmagyarázhatatlant látsz az égen, vagy a közvetlen közeledben?

Figyelt kérdés
Akivel ilyen történt,mi volt az eslő gondolata?Hogy tudott nyugodt maradni és nem pánikolni?És itt konkrét eseményekre gondolok,amikről feltételeztétek,hogy nem földi eredetűek és hozzátok közel zajlottak és nem egy idegen űrhajónak nézett utasszállító repülő megfigyelésére a messzi távolban!
2012. jan. 28. 14:50
1 2 3
 11/29 BenQs ***** válasza:
MiladyDarthTroll egyetértek
2012. jan. 29. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
azt gondolom azért jött létre ez az oldal,hogy emberek tapasztalatokat cseréljenek,kérdezzenek,és aki TUD érdemeleges választ adni az adjon.De aki nem,az meg inkább maradjon csendben.Sajnos nincs itthon egy pszichológia könyv sem,amit most felüthetnék,és nem is az "elméleti" okoskodásra vagyok kíváncsi,hanem olyanok élményeirea,akikkel történtek /számukra/megmagyarázhatatlan dolgok.Szóval köszönöm az "okosítást",de ez sem volt "hasznos a számomra"!
2012. jan. 29. 13:04
 13/29 anonim ***** válasza:
Sehogy! Az ember veleszületett menekülési ösztönei aktiválódnak azzal, aki valamilyen ismeretlen vagy természetfeletti jelenséggel kapcsolatba kerül. Nem szégyen ám félni ilyen helyzetekben.Legalábbis nálam tuti...le a kalappal, aki olyan erős, hogy ezt a menekülési ösztönt, pánikreakciót ki tudja kapcsolni, ha idegenekkel találkozik. De nem szeretnék senkit ijesztgetni, ez csak az én tapasztalatom. Remélem van akinek jobb, utólag minden olyan egyszerű, de az adott szituban hát..:S
2012. jan. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:

...pedig eddig csak érdemleges válaszokat kaptál, az a gond hogy kicsi hozzá a tudásod hogy ezt felismerd , talán csak fiatal vagy, vagy pont nem hasznos infók jutottak el hozzád, megérthetnéd azokat is akik racionálisan kezelik a dolgokat ahelyett hogy lehurrognád mert nem ezt vártad

amugy senki nem fog neked ilyeneket irni mert nem mindennapos események és azoknak a ritka eseteknek a többsége is merő halucináció, vagy hazugság

mondjuk a legijesztőbb esetem egy kisszürkés álom volt , felriadtam rá mert lebénultam benne , előtte soha ilyen nem történ felriadni se riadtam fel kisgyermek korom óta,

na most megfordultam és visszaaludtam az agy néha nagyon fura dolgokat művel.....

2012. jan. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
MÉGHOGY! Nem az a gondom,hogy valaki nem hisz ezekben a dolgokban.Szíve joga.De nem a szkeptikusok véleményére voltam kíváncsi,és nem a szakirodalomra,meg a "ha elméletben tegyük fel,hogy megtörténik és ekkor úgy kéne reagálni,hogy" kijelentésekre,hanem a tényekre,megtörtént eseményekre.És hidd el,privátban nagyon sok sztorit kaptam.És a másik,hogy aki nem hisz,vagy hülyének nézi a másikat,az minek jön erre az oldalra.Ezt sosem fogom tudni megérteni.Kötekedni máshol is lehet.De neked köszi,hogy leírtam a tapasztalatodat,ez pl érdemleges válasz volt.Nem vagyok már "túl" fiatal és hát butának sem mondanám magam,csak ebben a témakörben szeretem a képzeletem szabadjára engedni,ez nekem egyfajta szórakozás,ha mondhatom így.A mai szánalmas világban ezt hadd engedjem meg magamnak,és had olvassam érdemleges emberek érdemleges válaszait!
2012. jan. 30. 09:58
 16/29 anonim ***** válasza:

..majd tedd fel a szkeptikusoknak a kérdést hogy miért nem hisznek abban hogy idegenek látogatnak meg minket napi rendszerességgel, a sztorikrol meg annyit hogy a gyakori kérdéseken sajnos nem tudod megnézni hogy ki az aki mondta

én például azért járok ide trollkodni mert rossz nézni mennyien széditenek másokat ostobaságokkal ezzel is gátolva hogy fény derüljön arra a pár estre amivel talán érdemes volna foglalkozni

2012. jan. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 Antimod ***** válasza:
9%

"azért járok ide trollkodni mert rossz nézni mennyien széditenek másokat ostobaságokkal"


Trollkodni ostobaság. Ostobaság azt mondani egy valós testen kívüli élményre, hogy ostobaság. A tudomány mindig meghaladja önmagát. Egykor a meteorzápor is ostobaság volt, sőt, a gömbölyű Föld elmélete is.

Ne trollkodj, inkább legyél valóban szkeptikus, nem pedig elutasító.


Üdv!

Leftlegged Player :)

2012. jan. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
Szerintem felesleges trollkodni.Egy fecske nem csinál nyarat.Mindig lesznek kamuk,meg hülyék,akik ezzel viccelődnek.Eszükhöz kell érteni.Szóval TÉRJÜNK VISSZA A KÉRDÉSEMHEZ PLEASE,MERT MÉG MINDIG VÁROM A SZTORIKAT,ÉLMÉNYEKET,REAKCIÓKAT! A szkeptikusok,meg olvasgassanak mást,ha ennyire zavarja őket,hogy vannak akiket érdekel a téma!
2012. jan. 30. 16:46
 19/29 anonim ***** válasza:
bárgyú birka,aki ilyen szamárságot elhisz
2012. jan. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
Bárgyú,birka,akit a téma nem érdekel,és mégis ebben a témakörben írogat!
2012. jan. 30. 17:42
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!