Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Hogy lehet higgadtnak maradni,...

Hogy lehet higgadtnak maradni, ha valami megmagyarázhatatlant látsz az égen, vagy a közvetlen közeledben?

Figyelt kérdés
Akivel ilyen történt,mi volt az eslő gondolata?Hogy tudott nyugodt maradni és nem pánikolni?És itt konkrét eseményekre gondolok,amikről feltételeztétek,hogy nem földi eredetűek és hozzátok közel zajlottak és nem egy idegen űrhajónak nézett utasszállító repülő megfigyelésére a messzi távolban!
2012. jan. 28. 14:50
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Kedves Méghogy! Lehet hogy te is eltérített vagy am...

először én is betudtam álomnak, csak ha épp álmodok vagy alvási paralízisben szenvedek hogyan kerülnek a testemre szabályos alakú égési nyomok (szikepontosságú alakzat az alkaromon) és szabályos körben tűszúrás szerű nyomok az arcomra. Hát emiatt kerültem én ellentmondásba. Ráadásul mikor ezek keletkeztek micsoda véletlen, egy asztalszerű vmin feküdtem("álmomba")és idegen lények álltak körülöttem, akik nem emberek voltak és ugye az ember álmában nem érzi a fájdalmat...

Szóval megnyugtató volt valóban álomnak betudni de aztán egyre több hatása volt a külvilágra ami elég fura ha csak álom pl. órák leállása, áramszünet, fokozott mágnesesesség (minden műanyag rámtapadt) de nem szeretnék meggyőzni senkit és megijeszteni se.

Biztos csak álmodtam persze vagy fel akarok tűnni ez lehetne egy tipikus szkeptikus válasz de:/ még a családomnak se merem elmesélni! Ráadásul lejáratnám a karrierem is...szóval jó lenne az embereket elgondolkodtatni, hogy nem mindenki debil aki ilyen jelenséggel találkozik. Örülök, hogy egyre többen vagyunk, jó érzés tudni hogy nem én vok az egyedüli akivel ilyen történt!!!

2012. jan. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
Kimberly! Köszi,hogy leírtad a történeted! Végre normális választ is kapok /és köszi az összes többi normális válaszadónak is/.De te ezt hogyan tudod feldolgozni? Nem félsz,mikor lefekszel aludni? Nem félsz,hogy mi fog történni?Én rettegek ha korom sötétben kell aludnom,nem vagyok nyugodt,talán a családomban, a házunkban történt megmagyarázhatatlan dolgok miatt is részben.A legutolsó fura dolog nálam az volt,hogy Karácsonykor itthon volt az egész család,testvéremék is hazalátogattak,párom is itt volt.A lényeg,hogy minden szobában aludt valaki,tele volt a ház.Aztán 2 nap múlva odalépett hozzám a párom,hogy ezt nézzem meg: háromszög alakban egy egy tűszúrásnyom volt a derekán.Azért tudom,hogy tuti tűszúrás nyom volt ,mert járunk plazmázni és tisztában vagyok vele hogy néz ki a tűszúrás helye.Azt mondta,hogy ne rémüljek meg,de 2 napja,mikor ugye az egész family itthon volt,éjjel megébredt és egy furcsa érzés tört rá,mintha lenne valaki a szobában.De hamar el is aludt.Hát ez nekem több,mint hátborzongató volt.Meg a többi ami apuval történt nekem bőven elég bizonyíték,hogy tudjam,valami zajlik amiről csak sejtéseink vannak.
2012. jan. 30. 18:10
 23/29 anonim ***** válasza:
Na ebből a témakörből is szkeptikus vs. nem szkeptikus csatatér lett, pedig konkrét téma fel sem merült.
2012. jan. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

..ilyesmi_?

[link]

2012. jan. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
Nem! Nem ilyen volt.Ennél ezerszer szabályosabb és ici-pici pont volt mind a 3.Ez nemtom mi,de nem ilyen volt!
2012. jan. 31. 16:23
 26/29 anonim ***** válasza:

Hellóka! Hogyan lehet feldolgozni, nem félek-e éjjel?

Szívesen leírom az általam tapasztaltak alapján a véleményem, de nem szeretnélek megijeszteni :( felkészültél rá??? Remélem igen...

Ha valóban eltérítések történnek a családodban (amire van esély) akkor természetesen először az ijedtség és rémület ami eluralkodik az emberen. Nekem személy szerint hosszú távon kiszélesedett a világlátásom, rájöttem, hogy a világ nem annyi,mint aminek mi jelenleg gondoljuk.

Persze ettől függetlenül ugyanolyan félelmetes marad abban a percben, mikor eljönnek értem, akkor minden zsigeremet átjárja a rettegés, a szívem majd kiugrik, leizzadok stb. Az idegenek egyszer megpróbáltak megnyugtatni, ezt hallottam a fejembe folyamatosan "ne félj tőlünk, ne félj tőlünk..." miközben persze már kiemeltek az ágyikómból :(( persze csak még jobban megijedtem, hogy hangokat hallok a fejemben!

Ha a párod mélyen alszik, akkor kevés az esélye hogy meg tudja akadályozni, hogy elvigyék. Én elég ébren alszom ezért is emlékszem a részletekre. Ha ez segít leírom a lépéseket ami a közeledtüket jelzi:

1. megszűnnek a környezet hangjai, nagy csend

2. tompa, majd erősödő zúgás (mintha egy bumeráng gyorsan pörögne) /vki szerint ilyenkor nyílnak a zsilipkapuk, hát nem tudom.../

de azt igen, hogy ennél a pontnál lehet "kiszállni", ha tovább vár a párod a következő lépés, hogy nem tud megmozdulni, valószínűleg blokkolják vhogy..

Ha éber tudatban történik mindez sztem akkor próbálnak megnyugtatni a fent leírt szöveggel, ami egyáltalán nem megnyugtató, egy hangsúlytalan gépies mondat...

Mindenesetre engem mindig visszahoztak, ha ez segít...

Jah utólagos jelek: gyakran az elektromos kütyük bediliznek, nálam az elemes órák leálltak,volt, hogy a falióra és karóra ugyanabba az időpontba! Áramszünet is történhet, én csak másnap hallottam mindig hogy éjszaka áramszünet volt :( Jah még egy fontos dolog:

általában hajnali időpontokban érkeznek !!!

Az ufó-szakértők szerint a 3-óra körüli időpont a legideálisabb számukra vmiért, de nálam az órák leálltak pl hajnali 1 körül is. Ha van még kérdésed privibe is írhatsz, mileőtt vmi szkeptikus lehurrog. Szívesen adnék nekik akár egy percet is az élményeimből ;)

2012. jan. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
Írom a privit!
2012. jan. 31. 17:49
 28/29 anonim ***** válasza:

poloskacsipések az angolok ágybogárnak hivják, ha vörös allergiaszerű kiütéseid lesznek fujd be az ágyat légyméreggel és ne használd egy két napig

na mentem mert látom téged már elraboltak az idegenek, próbálom tiszteletben tartani a jogodat a félelem és reszketéshez......

2012. jan. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
Hát ami a páromon volt,az nem poloska csípés volt,mert mindt mondtam rendszeresen járok plazmázni így bizton tudom,milyen a tűszúrás.Az,hogy te tetves vagy,vagy mittudomén,az már a te bajaod:).Jobb is ha mész,ne rontsd itt a levegőt!
2012. jan. 31. 19:37
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!