Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ki jön a jövő- és energiakutat...

Ki jön a jövő- és energiakutatási kongresszusra márc.3-án? /Intergalaktikus űrhajóktól a napfarmokig-így hirdetik/ Aki volt már, annak mi a tapasztalata, véleménye?

Figyelt kérdés
Én voltam már,sok érdekes téma szokott lenni, de a hangulat olyan sietős volt és kérdezni sem nagyon lehetett az előadásokkal kapcsolatban, és a "hallgatók" se nagyon kommunikatívak egymással, pedig ott elvileg hasonló gondolkodású emberkék vannak :/
2012. febr. 3. 15:16
 1/5 kris.king ***** válasza:
Mi a kínod?
2012. febr. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Minden évben megrendezik a fent említett kongresszust (híradóba is bevágják utólag hogy megrendezték). Újpesten lesz, de ha te még nem hallottál róla, akkor szépen is meg lehet am kérdezni és szívesen adok bővebb felvilágosítást.
2012. febr. 3. 21:44
 3/5 anonim ***** válasza:
érdekes lehet de messze lakok
2012. febr. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Inkább menj moziba, azzal többre mész
2012. febr. 4. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Valóban érdekes, több előadás zajlik egyszerre, lesznek hazai ufo-beszámolók, a majákról is szó lesz és kivesézik a szkepticizmus bugyrait is :) De ugye ez nem a reklám helye. Ha esetleg valakinek megjön a kedve hozzá írjon nyugodtan privit. Néha bejön a mozi is, de ezek a dolgok nekem fontos szellemi táplálékok :)
2012. febr. 4. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!