Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Látott valaki 2012 február...

Látott valaki 2012 február 15. este Budapest felett furcsa fényeket az égen? Én láttam. Nehezen de a két szememnek elhiszem.

Figyelt kérdés
2012. febr. 15. 22:25
1 2 3
 11/25 Napkiraly ***** válasza:
csillaghullás?
2012. febr. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi az a "csillaghullás" de szerintem a csillagok nem követik egymást és nem is mozognak. A Föld mozoghat ezért láthatjuk hogy a csillag helyet változtatni például 2 óránként. Ez viszont keresztül ment az égen 2 perc alatt.
2012. febr. 16. 23:03
 13/25 Napkiraly ***** válasza:
meteorraj lép a föld légkörébe és elégnek, ezért látod őket pár másodpercig. Ez persze tiszta égboltnál, aznap ilyenre nem emlékszem
2012. febr. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Nos,nekem az a véleményem,hogy a Kérdező amit látott,azért nem lehet meteor(raj),mert az nagyon gyorsan ég el a légkörbe lépve,nem lehet úgy,olyan pontosan megfigyelni,mint azt ahogy a kérdező tudta,és nem is nagyon láttam én még gömb alakú hullócsillagot,pedig pár éven át éjszakákat figyeltem az eget és láttam pár érdekes dolgot.Kérdező,legközelebb legyen nálad a telefonod h egy kis videót vagy képet/a mai telefonokkal már azért egész jókat lehet csinálni/ készíteni tudj arról amit látsz,így egy szakember is könnyebben tud neked konkrétumot mondani,ha segítséget kérsz a magyar ufó-szövetségtől,ahol bejelentheted látottakat.
2012. febr. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
bocsi off ért de nagyon jó látni 1 olyan kérdést ahol nincsenek poénkodók akik azt hiszik hogy nagyon viccesek... :D
2012. febr. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Küldtem nekik egy email-t mer nagyon kiváncsi vagyok arra ,hogy mit láttam.
2012. febr. 17. 17:46
 17/25 anonim ***** válasza:
Ez jó ötlet,Kérdező! Talán ők tudnak segíteni! Sőt biztos is! Majd azért megírhatnád,mit mondtak,mert érdekelne!
2012. febr. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Egyszer mi is láttunk ilyesmit vagy egy-két éve. Narancssárga gömbök mentek egymás után az égen, pár percig, aztán egyszerűen eltűntek. Vannak is képek, de sok minden nem látszódik. :S
2012. febr. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Eszükben sincs vissza irni... biztos le sem veszik a szemüket az égről:D
2012. márc. 5. 21:40
 20/25 anonim ***** válasza:
Ha sokáig nézem meredten a csillagokat, nekem is elkezdenek mozogni. Nehezen, de a két szememnek elhiszem. :)
2012. márc. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!