Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Látott valaki 2012 február...

Látott valaki 2012 február 15. este Budapest felett furcsa fényeket az égen? Én láttam. Nehezen de a két szememnek elhiszem.

Figyelt kérdés
2012. febr. 15. 22:25
1 2 3
 21/25 Siloah válasza:

Hello!

Én most láttam ugyanezt a családommal, itt Budapesten.

Nem vagyok UFO-rajongó,csak kerestem a neten a jelenségre az infót. Ugyanaz: Erősebb fényt kiséri egy halványabb. Pár napja ugyanezt láttam másik irányban is. A két pont ugyanabban a távolságban volt. Tuti nem repülő volt és nem ez a kívánságlámpa. Olyan kilenc óra felé láttuk. Távcsővel is megnéztük és mind a kettőnek valami koronához hasonló volt az alakja.Legalábbis amennyit ki tudtunk venni belőle.Elég bizarr volt az is, hogy miután eluntu ezek nézését bementünk a lakásba.Kíváncsiságból visszamentem olyan 15 perc múlva és már nem voltak ott!

Egyébként több napja nekem is feltünt, hogy valami nem szokványos, ami az égen látható(pl: villámláshoz hasonló dolgok)ill "csillagok",amik eddig nem voltak ott.

2012. márc. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Azóta már többször is megfigyeltem ilyen mozgó fényeket amik a csillagokra hasonlitanak csak éppen haladnak minden felé. Nekem az a furcsa hogy amikor ilyeneket látok mindig felhős az ég. Felhő foszlányok vannak és az ég 50%-át a felhők eltakarják. Ezek meg néha felbukkannak a felhők felett majd eltűnnek aztán megint látni lehet őket. Egyszerre minimum hármat látok. Mindig többen vannak. Többször láttam olyat is h L alakba mennek mint a sakkban a ló. Előre jobbra aztán balra és előre. Vagy balra és előre aztán jobbra és egyenesen.
2012. márc. 13. 15:40
 23/25 Siloah válasza:

Üdv!

Azóta itt Kecskeméten is láttam, azt mondják,hogy a bolygók állásából adódik, hogy olyan fényesek. Azokat a fényjelenségeket nem láttam. Igazából csak tudni szerettem volna mit látok az égen...

2012. márc. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 Siloah válasza:
Ezt találtam: [link]
2012. márc. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Nem fényesebb egy csillagnál csak halad össze vissza.
2012. márc. 28. 21:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!