Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Hogyan fognak a felkészületlen...

Hogyan fognak a felkészületlen szkeptikusok a Reptoid inváziókor?

Figyelt kérdés

Nagyon aggódok, az itteni szkeptikusok íránt és minden embertársam felől ! Hogyan fognak reagálni az invázió alkalmával ? Nagyon sok embertársunk felkészületlen és úgy fogják érni őket az Istenek visszaérkezése mint a villámcsapás, ezek az emberek hogyan fognak reagálni ? Mennyi a túlélési esélyük ? Hogyan fognak viselkedni, amikor megjelennek a neméppen bartátságos Reptoid űrhajók és bizony nem lesz ki megvédje őket, csak magukra lesznek hagyatva ?



[link]


2012. febr. 29. 20:19
1 2 3
 11/25 SSJGoku ***** válasza:
melyikekkel? Zeusz?Mars?
2012. febr. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Amiota megszulettem, egyik vilagveget sem vartam meg ennyire mint az ideit!a nyolcvanas evektol mostanaig, minimum 13 vilagvege volt a mostani lesz a tizennegyedik.


[link]


Abban remenykedek ugyanis hogy vegre valahara vege lesz a reptoidos meg illuminatis baromsagoknak;bar az is valoszinu hogy majd jol kigondolt baromsagokkal fogjak magyarazni azt is hogy miert maradt el.

2012. febr. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

ja es hogy az ufok se maradjanak ki:

[link]

2012. febr. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Megfogalmaznak egy épkézláb kérdőmondatot ?
2012. febr. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Leabálom őket két katanával, ahogyan azt egy zombiinvázió esetén csinálnám.


Ha jönnek, undergroumd szabadságharcosok leszünk.

Ha nem jönnek, akkor szépen elsunnyogtok és kitaláltok valami új világvégét egy későbbi időpontra, természetesen elfelejtve, hogy a legutóbb sem történt meg (hiszen az rontana a hihetőségen).


"Honnan tudod, hogy nem igaz?"

Honnan tudod, hogy igaz? Azért mert, páran azt mondják? Sok ember mond sokfélét. Mindannyian keresünk valamit, amiben hihetünk. Tisztában vagy azzal, hogy semmi sem biztos? Ha valaki lát valamit, nem tudhatod, hogy igazat mond-e. Hallucinált-e. John Nash példáján bármi megtörténhet. (Egy csodálatos elme c. film szereplője, most is él.) Minden annyira relatív, hogy bármennyire is hisz az ember egy dolgot, attól még nem lesz univerzálisan igaz. Olyan keveset tudunk, ami miatt könnyű bedőlni mindennek.

2012. febr. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Nagypapával várom őket. Kapnak egy hókiflit is.
2012. márc. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Én felkészültem, van kóla, popcorn, 3d szemüveg.
2012. márc. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Az Ellenállás hihetetlenül hatékony terve készen áll. Amint megérkeznek, egy 10 000 főből álló sereg elmegy a reptoidok anyabolygójára. Aztán felcsinálják a reptoid nőket és a reptoid-ember hibridek majd kiirtják azokat a reptoidokat akik el akarták pusztítani a Földet.
2012. márc. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
fú basszus, én csak a zombi apokalipszisre vagyok felkészülve :SSS
2012. márc. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Én meg kb. csak a holnapi vizsgámra, de még ez sem biztos :S
2012. márc. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!