Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » 3 nappal ezelőtt láttam...

3 nappal ezelőtt láttam valamit amit eddig még soha. És most mit tegyek?

Figyelt kérdés
3 nappal ezelőtt az az Szombat miközben fogat mostam a tükörbe láttam egy barna hajú öltönyös fickót aki átlátszó volt és csak a felső teste látszódott és majdnem szintelen volt...Megtudtam hogy az albérletben ahol élek előzőleg egy barna hajú busz sofőr élt aki alkoholizmusban halt meg...Ma miközben a neten lógtam furcsa hangot hallotam a fülhalgatomban pedig nem volt bekapcsolva egy zene se és semmilyen program ami ezt kiadhatta valamint a hangerő maxon volt...A hang mégis halk volt és egy nem teljesen tökéletes kissé torz békés dallamnak hangzott...Ez kb.:10 perce történt...Mit tegyek???Mi ilyenkor a tendő???Vélemény?
2012. márc. 13. 17:19
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
61%
semmit! csak oda képzelted! ufok,szörnyek,szellemek,hasonlo hülyeségek nem léteznek!
2012. márc. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
85%
ami a fülhalgatót illeti néha belehallatszik rádióadás nekem az 5.1 be szokott, meg régen a tv-n ment az urh ha a közelben mentő volt :D
2012. márc. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim válasza:
Ez szerintem szellemjárás. Vagyis tudom, hogy szellemek nincsenek, de ez olyan... Nem tudom, hogy mi a teendő.
2012. márc. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
44%

Mit tegyél?

Első lépés:

Ne törödj a hitetlen válaszadókkal,ők nem a kérdésre válaszolnak,mert tagadják a kérdés valódiságát,tehát eleve nem kéne írniuk.Csak lelépniük.Ahogy közeledünk a dimenzóugráshoz egyre több ilyen eset lesz ismert.Ahogy a világok összecsúsznak.Én egy teljesen általános mantrát ajánlok neked:Om mani padme hum.Ez a legkevesebb amit megtehetsz.


Ha már nagyon félnél,és veszélyben éreznéd magad,ajánlanám a rézdrót,kört vagy sókört,magad köré.


Na az elvileg már tuti védelem.És persze pozitiv gondolkodás is segit,mint például szép dolgokra gondolás és nem figyeled és nem tudatosítod magadban ezt a félelmet.

2012. márc. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
41%
az utolso bevan lőve :)
2012. márc. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 M.Kata válasza:
Mióta laksz ott?Mert ha már régóta, akkor lehet h csak fáradt vagy és képzelődsz:DD
2012. márc. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
84%
Igen ha sokáig egy helyen lakok én is mindig elfáradok.....
2012. márc. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Ma már ne szívj többet :-)
2012. márc. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
94%
Csípem én ezt. Jön egyetlen értelmes válasz, hát nem pont azt hujjogják le. Segíteni persze nem tudnak. Tértisztítás. Alapos nagytakarítás. Fehér gyertyát kettőt gyújtani. Egyiket a megboldogultért a másikat a békéért. Imádkozni ugyanúgy, a megholtak nyugalmáért és a két világ közötti békéért. Harag nincs, sem félelem, csak alázat. Ember vagy, aki a Szentlélek védelme alatt van, erről sosem szabad megfeledkezned.
2012. márc. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim válasza:
40%
azok mi a f*sznak írnak, akik csak kötekedni akarnak?! -.- úristen! szánalom!
2012. márc. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!