Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » 3 nappal ezelőtt láttam...

3 nappal ezelőtt láttam valamit amit eddig még soha. És most mit tegyek?

Figyelt kérdés
3 nappal ezelőtt az az Szombat miközben fogat mostam a tükörbe láttam egy barna hajú öltönyös fickót aki átlátszó volt és csak a felső teste látszódott és majdnem szintelen volt...Megtudtam hogy az albérletben ahol élek előzőleg egy barna hajú busz sofőr élt aki alkoholizmusban halt meg...Ma miközben a neten lógtam furcsa hangot hallotam a fülhalgatomban pedig nem volt bekapcsolva egy zene se és semmilyen program ami ezt kiadhatta valamint a hangerő maxon volt...A hang mégis halk volt és egy nem teljesen tökéletes kissé torz békés dallamnak hangzott...Ez kb.:10 perce történt...Mit tegyek???Mi ilyenkor a tendő???Vélemény?
2012. márc. 13. 17:19
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Szuperman röntgenlátással pásztázta a kecódat.
2012. márc. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 tanódi lajos válasza:

Már nem azért de az 1 kommentelönek:

I. UFO-k vannak mert az UFO szó azt jelenti hogy Azonosítatlan Repülő Objektum(tárgy)

II. Ha pedig a földönkívüliekre gondoltál, akkor olvasd el ezt az oldalt( csak ha tudsz angolul( jól)) és nézd m,eg a rajtalevő videókat!!!!

2012. márc. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 tanódi lajos válasza:
www.lunathruth.com
2012. márc. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
Nos, ez hülyeség sem biológiai sem fizikai alapja nincs annak hogy szellemek léteznének.Nos nem tudom mikor mostad a fogad de ha reggel vagy este akkor mind a két esetben még vagy már fáradt lehettél , és olyankor az agyad vicces képzetekkel sz@rat... mint amikor megnézel egy horror filmet és azután minden zaj vagy nesz valószínűleg egy zombitól vagy démontól jön...
2012. ápr. 26. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:

Nyugiiii!

1. Nyugiiii...

2. Képzelődsz!

3. Igyál egy meleg teát és pihenj le!

Nekem bejön!...

2013. aug. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!