Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Tényleg lesz majd dimenzióugrá...

Tényleg lesz majd dimenzióugrás dec.21-én? Van valami köze a reptoidokhoz?

Figyelt kérdés

2012. márc. 13. 23:18
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
52%

Persze, ne higgyetek nekem, én csak 53%-os válaszokat adok. :-)

(higgyetek a tömegnek inkább, aki engem értékel)

2012. márc. 15. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 Titokgazda ***** válasza:
32%

Súr!


Ennyire agyonalapozott válaszokkal, nem az 53%-od miatt kéne aggódnod. Hanem a 20%-ért.


Van bármi bizonyíték az elméleteidre?

Dehallod: Szauron?

Hát gratulálok. Szerintem ideje lenne megválnod a tévétől koma!

2012. márc. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 Titokgazda ***** válasza:
25%

Kérdező!


Te és a flesselgető haverjaid (neten) honnan veszitek ezeket az emeletes hipotéziseket?

Mi az a reptoid? Ki látott már olyat? Ki látott már olyat, aki hallotta már valakitől, hogy látott olyat?

Van rá bizonyíték?


A dimenzióugrás kinek az elmélete a témával kapcsolatban?

Netán a tiéd? Akkor mért kérdeznél másokat?


Ha nem lennének 2012 decemberével foglalkozó "tudományok", akkor mivel foglalkoznál? Nem lenne mitől félned, és nem kötné le semmi a figyelmed ilyen rohadt mértékben?

Esetleg a jelenben élnél, és az életeddel foglalkoznál?

Biztos hasznos ez a sok baromság?

2012. márc. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
Picard kapitány vissza ugrik az időben, hogy most a borg helyet a raptoidokat intézze el.
2012. márc. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:

"Valami lesz az idén. A sárkány éve: erős év, nagy változásokkal. Esetleg sok minden jóra fordul. "


Minden 12. év a sárkány éve...

2012. márc. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 A kérdező kommentje:

Súr:Köszi:)


Titokgazda:És honnan tudod,hogy nem lesz semmi?Ha még csak nem is reptoid invázió,de valami akkor is lesz.

2012. márc. 15. 13:57
 17/41 anonim ***** válasza:
Biztos lesz egy kisebb változás, de nem hiszem hogy akkora dolog történne.
2012. márc. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 A kérdező kommentje:
3 VH azért elég félelmetes lehetőség.Erről is hallottam már.A természeti katasztrófák is.
2012. márc. 15. 16:15
 19/41 anonim ***** válasza:
36%
Húú ,a dilidokitok szabin van?
2012. márc. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
34%

Titokgazda:


évek óta nincs televízióm. (ez komoly)

Megöli a belső imaginációt, befolyásol, kész képeket szállít (=helyettem imaginál) stb.

....

A harmadik világháború az már most is zajlik az emberiség ellen. Amikor az intelligens VeryChip-pel meg lesz jelölve minden emberi lény, akkor lesz az emberiség (kivétel nélkül) tulajdonba véve.

(Ez a helyes kifejezés: tulajdonba vétel, megjelölés tulajdonként. Épp úgy, ahogyan az ember megjelöli az általa, a saját hasznára tartott állatokat. „pasu“: úgy hívják ezt.. ősi dolog...)


Nem tudom kizárni azt, hogy mindez, ami a Földön történik, egy emberitől ősibb intelligencia műve.

Az ő szemükben mi csak állatok vagyunk.

(táplálkozásról szól? a mi energiáinkból táplálkoznak? a vallások is többé-kevésbé mindig ezt szolgálták)


2012 június 06 és december 22 között állítólag a Nap a galaxis a középpontjában fog állni,

ez egy 26.000 évente előforduló esemény.

(nem vagyok csillagász, sem asztronómus, de ez érdekesen hangzik)


Talán legyőzetnek a paraziták?

Az biztos, hogy szükségük van a mi tudati- és egyéb energiáinkra (valahogy függenek tőlünk).


Ezek komolytalan gondolatoknak tűnhetnek, de valamilyen szinten igazak (is) lehetnek.


Az emberiségnek még meg kell vívnia a szabadságharcát. (!!!)


Megkapjuk a jeleket, el is kezdődik helyi szinten, de belépnek a hüllővérűek (hideg, embertelen kegyetlenség)

és mindig elfajulnak a dolgok.


(legjobb példa erre (talán) a nagy francia forradalom.)

2012. márc. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!