Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Tényleg lesz majd dimenzióugrá...

Tényleg lesz majd dimenzióugrás dec.21-én? Van valami köze a reptoidokhoz?

Figyelt kérdés

2012. márc. 13. 23:18
1 2 3 4 5
 21/41 A kérdező kommentje:

Én azt gondolom,hogy az emberiség egy undorító szemétdomb,egy hulladék és talán saját magából indul ki,amikor azt mondja,hogy idegenek akarnak uralkodni fölöttünk,miközben mi akarunk uralkodni minden felett.Ez a hétköznapi dolgokban is így van.Egyre több gusztustalan emberrel találkozok,akinek csak hátsó szándékai vannak,kb az állatok szintjén van(ezt halálosan komolyan gondolom).Úgyhogy ha vannak idegenek,nem biztos,hogy rosszat akarnak nekünk.Saját magunkat írtjuk,ennél rosszabb már nem is lehetne.De ha máshogy nézzük,akkor ha pl idegenek teremtettek minket,akkor ha az emberiség ilyen hányadék,akkor ők milyenek lehetnek?:O Bár én ebben nem hiszek,hogy ők teremtettek volna,csak úgy mondtam.

De azért a 3 vh egy elég félelmetes lehetőség,ez már annyira rossz,hogy el sem tudom képzelni.Azt hiszem,ezentúl követni fogom a híreket:P

2012. márc. 15. 22:53
 22/41 Titokgazda ***** válasza:
70%

"És honnan tudod,hogy nem lesz semmi?Ha még csak nem is reptoid invázió,de valami akkor is lesz."


Megpróbálom mégegyszer: Miből vagy benne ilyen biztos, hogy lesz akármi is?

Olvastad egy próféciában? Olvastál egy másolatot egy próféciáról? Hallottad valakitől, aki olvasta?

Akkor ennyi erővel a Bibliában is hihetsz. Miért nem inkább azzal játszol?


Miért kéne biztosnak lennem benne, hogy nem lesz semmi?

Ha tudom, hogy lesz, ha tudom, hogy nem lesz, rajtam mit változtat? Már beszarhatok most, és mehetek lopni, rabolni, gyilkolni? Mer év végére már úgyis pont mindegy?


21/21

"Azt gondolom".

Szép dolog az a magyar nyelv. Tessék csak gondolkodni. Én inkább tisztálkodnék!


Frankón senki nem gondolt el odáig, hogy miért akarhatja bárki is, hogy az emberiség jó nagy része ilyesmiken agyaljon évekig?

Senkinek, hogy valamit el akarnak rejteni?

Mondjuk mindent? A valóságot?


Hány olyan valós dolog van a világon, amiről köznapi emberként tudunk?

Rengeteg. És ebből hány olyan, aminek van bármi jelentősége is?

Nem sok, vagy egy sem.

Pl.: 1., A szomszéd kutyája az utcára szart, és a szomszéd nem pucolta el. - igazán hasznos, és fontos

2., Az aszfalt a napon gyorsabban felmelegszik, mint a környezete. Esetleg még az aszfalt összetételét is tudhatjuk.


Na de milyen messzemenő következtetéseket lehet levonni bármilyen olyan dologból, amiben tényleg biztosak vagyunk?


Nyomassatok rá példákat! Miben vagytok biztosak, és mi az, ami ettől biztos!

Aki helytállóan eljut akárhogyan a világháborúkig, az ufókig, meg a világvégéig, az kap egy tábla világvégi csokit.

2012. márc. 16. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim válasza:
60%
úristen mennyi balf asz. mijen hülyeségeket tudnak itt összeirkálni. a maja naptár ugyanugy újrakezdődik mint a gergely naptár vagy bármelyik más, nem lesz világvége. spec 1999be , 2000be, az egyiptomi naptár lejártakor is volt állitolag egy, komolyan emberek. nincs családotok barátnőtök? bármelyik tuti nem egyetemisták vagy orvosok vagytok az biztos.ezdeégö
2012. márc. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim válasza:
68%

Halihó :) A kérdezöhőz pár szó :) Egyrészt mivel az emberekről ilyen véleményel vagy, ezért a lektöbb tirpák barmot be is vonzod. Én azt tudom neked javasolni, hogy üllj le és gondolkozz el azon, hogy kivel vahy kikkel szeretnél találkozni, akik az ideáljaidnak megfelelnek. A földi lét egy magányos szenvedés, amit enyhithetsz barátokkal, családdal vagy akár rengeteg pénzzel. Biztos tudod, hogy az emberek és az összes olyan élőlény, akik Földön élnek, egy és ugyan azért a célért vannak itt, a fejlődés. A fejlődéshez hozzátartozik a bánat, az öröm , szerelem és számtalan érzés, amit még megélsz. A föld úgy lett kitalálva, hogy az emberek legyenek rajta a legfejletebbek. Az összes élőlény eljut a reikarnáció segítsével erre a szintre, de mindenhez idő kell. 2012 egy furcsa dátum, bár semmi köze a világvégéhez. Inkább úgy fogalmaznék, hogy egy új világ kezdete,ami hosszú évek múltán fog kiforrni X) Remélem kielégitő volt a válaszom, bár helyenként ködös lehet X)

Üdv egy segítő : Saman X)

2012. márc. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim válasza:

Súr -nak

"2012 június 06 és december 22 között állítólag a Nap a galaxis a középpontjában fog állni,

ez egy 26.000 évente előforduló esemény.

(nem vagyok csillagász, sem asztronómus, de ez érdekesen hangzik)"

hát a fentiek egyike sem vagy ezt elhiszem, de úgy nagyon tájékozott sem.


A MI(!!!) galaxisunkban van több milliárd csillag.

A mi naprendszerünk a Galaxisunk szélén(!!!!) helyezkedik el.

Ha a közepéig bemennénk, már nagyon rég elpusztultunk volna a környezetváltozás/aszteriodák/más bolygókkal való ütközés/óriás nap által elégetés/naprendszer bolygópályák felbomlása miatt...

Ha te az egész univerzum közepére gondolsz ami több százezer galaxisból áll(amiben ugye darabonként több milliárd csillag van), ott a távolság amit meg kellene tenni, épp elmével fel sem fogható, hogy te ciklikusan a közepére kerülj.

26.000 év alatt...úúúúúú az semmi ekkora távnak, mondjuk 500 millió év már jobban hangzana, ha ez az egész cucc nem TÁGULna, tehát nagyon nem tud semmi a "közepére" menni.


Na most hogy válaszoltam, kérlek te is válaszolj nekem egy dologra!

Ezeket:

"2012 június 06 és december 22 között állítólag a Nap a galaxis a középpontjában fog állni,

ez egy 26.000 évente előforduló esemény.

(nem vagyok csillagász, sem asztronómus, de ez érdekesen hangzik)"


Honnan a *******-ból veszitek ti okosak?

2012. márc. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
utolsó, nem tudom kinek van igaza, de súr se az írta hogy ez már sure(ez egy szójáték volt xD), szóval hogy így van csak hogy állítólag. amúgy én is kíváncsi lennék hogy ezeket hol találják :D
2012. márc. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
Persze, tényleg lesz dimenzióugrás, főleg nekem, nagy bulit tervezek a születésnapomra :D
2012. márc. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 A kérdező kommentje:

22 Oké,hogy mindent meg lehet cáfolni,de akkor cáfold meg azt is,hogy nem lesz semmi.Szerintem valami akkor is lesz,akkor is,ha megfoghatatlan és senki nem veszi észre.Hallottam egy olyan előadást,amiben azt mondták,hogy egy pozitív átalakulás lesz,amit csak 100-200 év múlva fognak majd észrevenni.Vagy idővel,nem tudom.Mindenesetre ez jobb alternatíva,mint a 3vh,vagy a pusztulás:)


23 Lepontoztalak:)


24 Igen és egyetértek vele:)Bár sajnos én azt veszem észre,hogy az emberek inkább visszafelé akarnak fejlődni.Legfeljebb abban akarnak fejlődni,hogy hogyan tudják jól becsapni a másikat.De akik tényleg csak azzal foglalkoznak,hogy a saját lelküket fejlesszék,elég kevesen vannak.De vannak,szerencsére nem haltak ki a normális emberek:)Csak néha elkeserítő,amit látok.

2012. márc. 17. 15:06
 29/41 anonim ***** válasza:
ezeken a válaszokon kajak besírtam :D
2012. márc. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
33%

Egy vélemény:


valószínűleg történt egy (vagy több ?) váratlan esemény az emberiséggel valamikor. Pl. kaphatott intelligens hüllőktől való vért ? dns-t? genetikusan manpulálták intelligens hüllők az embert? (bukás ? tudás ?)

(a tudás megszerzése egyfajta bukás lehetett, mert a ragadozóvá is lett az ember egyidejűleg)

(Kánaán ~ „Kajnán“ „Kajin-Án“ „kajmán“)


A „kundabuffer szerv“ is valami ilyesmit jelenthet (Gurdijeff használta ezt a kifejezést).

Beültették a „kundabuffer-szervet“ az emberbe. (esetleg az emberiség egy részébe ? ezek lettek a „kiválasztottak“ ?)

(bekerült a „szent grálban“ lévő vérrel???)


Később állítólag eltávolítottak, de a nyomai ma is jelen vannak az emberben (az emberiség egy részében ?).


A Mózes és szűk beavatotti köre által „Jahvéval“ kötött (vér)szövetség is valami ilyesmi volt.

(a Sinai hegyén)

( Sinai Szin-Áj(in) „Hold-Szem“)


Leesett ide (valahogy idekerült) egy furcsa hüllőintelligencia. (?)

Utána szaporodhattak el a vérrítusok, vérhez kapcsolódó áldozatok (ölések és az életszellem zabálása).

Vérmágia.

A szellemi légköre: erőszak, hatalom, félelem, uralom, bosszú stb.

(ennek eredményeként lehetünk mi, az emberiség: többé-kevésbé degeneráltak, eltorzultak).

(mindannyiunkban jelen van a bukott vér valamilyen szinten ? kiben kevesebb, kiben több ?)

...

Lehet, hogy valamikor aranykor volt a földön, de leesett (valahogyan idekerült) „Jahve“ (a ragadozó ?) és minden kifordult.

Az ószövetség régi (eredeti) istene „Adonáj“; „Jahve“ valószínűleg egy „közelebbi entitás“, egy szűk okkultum isten (eredetileg).


...

Énok könyvében a „felvigyázók“ is állítólag ilyen furcsa „vipera-arcú“ lények voltak.

A bolygó összes mitológiájában szerepelnek ilyen hüllő-elvű lények (nágák, griffek, saskígyók, sárkányok, sárkánykígyók stb.. (tőlük van a tudás)

(az első guru emberfeletti guru (=nem ember) stb.


Az első tanítók sem emberiek voltak (Oannes (=“János“), Kecalkoatl a szárnyaskígyó stb.


Tudom, hogy amit írok képtelenségnek tűnnek, de nem biztos, hogy azok. Azért van (de legalább is kellene, hogy legyen) felelős lényi értelmetek,

hogy saját mértéketekkel, becsületesen legyetek képesek megvizsgálni az általam leírtakat. :-)


Én nem tudom, mi az igazság, de valami nincs rendben ezen a bolygón. Az ember biztosan beteg, de talán az összes többi életforma is. (?)


((lehet, hogy ez egy mesterségesen létrehozott virtuális tér? a próba helye?....


az biztos (szerintem), hogy aki minden lapjával a pénzre tesz: átkozott lesz...))

2012. márc. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!