Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Miért nem lehet már ezt...

Miért nem lehet már ezt abbahagyni?

Figyelt kérdés
Reptoidok. Könyörgök, ez már bőven a beteges szintet üti. Amerre csak nézek: reptoidok így, reptodiok úgy, a reptoidok elpusztítják a világot, az amerikai elnökök mind reptoidok voltak, stb. stb. Emberek, gondolkozzatok már felnőtt módjára, és ne halmozzátok el az ezotéria kategóriát ilyen agyament hülyeségekkel. Ezekél a "gyíkembereknél" nagyobb ostobaságot életemben nem hallottam, és a sok tudatlan ember el is hiszi ezeket a teljesen abszurd dolgokat.
2012. márc. 16. 13:07
 1/7 anonim ***** válasza:

Egyetértek!

Elmúlt években, évtizedekben csak UFÓ-ként beszéltek(tünk) róluk, később valaki kitalálta, hogy a Marsról jöttek, ők a marslakók. Valamelyik nap olvastam itt, hogy egyesek már a Plejádok után érdeklődnek.

Szerintem aki kitalálta ezt a reptoid-hülyeséget, tudta, hogy a Vicc kategóriában senki sem figyelne oda, hát berakta ide, és most jókat röhög a markába, hogy milyen sok ember bevette a maszlagot.

Lehet, hogy már készen áll nála a következő hülyeség is, ha a reptoid-téma lefutott, akkor majd bedobja azt, hadd csámcsogjon a tömeg.

2012. márc. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Teljesen egyetértek veled kérdező, pont emiatt írtam én is ki egy hasonló kérdést. Persze jött pár elborult agyú, de a többség egyetértett velem.

Már nagyon elegem van belőle nekem is...

2012. márc. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

13,30-as vagyok.

Szerintem kár reagálni rá, mert annál inkább csinálják. Ha úgy teszünk, mintha nem is lenne ez a sok hülyeség itt, akkor talán egy idő után abbahagyják.

(Az a szomorú, hogy ez az oldal már egyáltalán nem az Ezotéria témakörébe tartozó dolgokról szól, hanem ilyen hülyeségekkel van tele.) Szerintem.

2012. márc. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja.
2012. márc. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Reptoid, már lejárt lemez, valami újabbat is kitalálhatnának az ide szórakozni járó kretének.Felesleges erre pazarolniuk az idejüket, értelmes ember simán kikerüli ezeket a kérdéseket.Válaszolni csak a hozzá hasonló idióták fognak.Ezzel sem lejáratni, sem elüldözni nem fogják az "ezósokat".Csak magukat járatják le, magukat fárasztják.
2012. márc. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Maximális egyetértésem! Én sokszor azért is trollkodom az ilyeneknél, mert rohadtul irritál már engem is.
2012. márc. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A reptoidokat valami idióta külföldi ezofórumosok találták ki, ahogy több "lényt" is,és fel vagyok háborodva. Ahelyett,hogy valami hasznosat csinálnának (akár interneten is) ezt nyomatják agyba-főbe.Nagyon sok embert beetetnek. Az amerikai elnökökről annyit, hogy a reptoidmániások magyarázzák már el nekem,hogy a francba történt az elnökgyilkosság,ha Lincoln "reptoid" volt,he? :D
2012. ápr. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!