Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Jönnek az idegenek idén?

Arisztoklesz kérdése:

Jönnek az idegenek idén?

Figyelt kérdés
2012. márc. 28. 10:10
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
94%

Hülyék lennének, ha eddig sem mutatták meg magukat. Még mindig primitívek vagyunk..

Arra viszont kíváncsi leszek hogy dec. 21 után hova teszik a következő világvége időpontját. Vagy belenyugodnak végre?

:)

2012. márc. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 A kérdező kommentje:

én ebben az egyetlen egy dátumban hiszek. Nem voltak hülyék a maják az biztos. Valami oknál fogva

mégiscsak addig írták. Az idegenek szerintem már régóta idejárnak. Mennyi olyan megmagyarázhatatlan jelenség van,amit több ezren is láttak. Nem egy-két ember. Meg a piramisok,stonhange,nazca vonalak,stb. Hogyan készültek

el? És a dogonok honnan tudták, hogy a Szíriusz naprendszerben két Nap van?az egyik fehér törpe. Lehetetlen volt oda ellátni,mégis tudták.honnan? Vannak olyan dolgok amik egyszerüen arra következtetnek h itt voltak.Egyiptomi

nyelven az Istent netteronak hívták,ami magyarul ,,egy lény aki a kozmoszból származik,,.

2012. márc. 28. 10:28
 3/60 anonim ***** válasza:
73%

Már itt voltak. Meglátták a Balázs show egyik részét és elmenekültek.


Dec 21 után jönn a magyarázat a következő sorrendbe.

1 Nem a Gregorián naptárat kell alapul venni, ezért kév évet csúszik

2 Okok nem volt 2012.dec.21 én világvége de 2013.xxx.xxx kor a bolygók együttállása nagy lesz és majd az pusztítja el a világot

3 ha ezek sem, akkor majd egy meteor

4 erős naptevékenység felperzseli a földet 3 éven belül

5 atomháború vagy a gépek lázadása

6 reptoidok

7 Schmitt Pál doktorija miatt megáll a föld forogni

stb.

2012. márc. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 anonim ***** válasza:

"én ebben az egyetlen egy dátumban hiszek." Kicsi voltál 1999 ben. Nosztradamusz jóslata arra az időpontra szólt. Mégsem lett semmi.

Ebből sem lesz.


(ha meg igen akkor is mindegy, nem tehetsz ellene semmit)

Senki nem mondta, hogy vége lesz a világnak. Csak addig szól az a hülye naptár. Mi sem gyártunk naptárakat 10.000 évre szóval a maják is megelégelték a számolást 3000 évnél.

2012. márc. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 A kérdező kommentje:

naés Malakiás jóslata a pápákról?megjósolta mind a 112 pápát. Eddig 111 stimmel. Ez is véletlen talán szkeptikusok? És olyan hírek terjengnek h 15-én lemond a pápa. 112: "Petrus Romanus"

(Római Péter).

Aki az utolsó Pápa lesz, mert az

uralkodása idején fog eljönni a

vég:

A végső üldöztetés idején a Szent

Római Egyházban Petrus

Romanus (Római Péter) fog

uralkodni, aki nagy szenvedések

között fogja táplálni a híveket.

Eztán a hét domb városát

elpusztítják és a rettegett bíró

megítéli a népét. Vége. Ezt jósolta. Ki lehet a bíró? Sztem egyértelmű.

2012. márc. 28. 11:01
 6/60 anonim válasza:
Szerintem elobb utobb lepniuk kell az idegeneknek ha ki akarnak menteni minket a pusztulasbol, marmint ide sorolhato a kornyezetszenyezes, ezaltal sok steril felnot (ami talan jo hogy nem szaporodik el nagyon az emberiseg de megis egy negativum), az atomhaboru veszelye (vegso soron elofordulhat hogy egy hulye kerul hatalomra olyan orszagban amely rendelkezik atommal), orjasi viz es altalaj szenyezetseg stb stb.Kerdezo hol olvastal Malakias joslatarol?
2012. márc. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 SSJGoku ***** válasza:
persze,hogy jönnek de bemutatkozni és akkor már nem lesznek idegenek!!
2012. márc. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 A kérdező kommentje:
írd be a keresőbe h Szent Malakiás és próféciái. Ha valaki,akkor ő tudott vmit az biztos. 112 pápát megjósolni. Ebből már 111 bejött,szóval nehezen hiszem h az utolsót eltéveszti.
2012. márc. 28. 11:36
 9/60 anonim ***** válasza:

A pápás sztorira annyit hogy mindenbe bele lehet magyarázni hogy igaz. Esetleg ha linkeled a könyvet akkor megnézem.


Az idegenek témára meg annyit hogy:


Miért mentenének meg minket ?

Minden élőlény a nyomástól fejlődik.

A szenvedés viszi őket előre.

Volt idő amikor primitív fegyverekkel kellett levadásznia az embernek az állatokat. Akkor is nagy volt a nyomás. Most más fajta "nehézségek" vannak. De ezektől fejlődünk.


A másik meg az hogy:


Tegyük fel hogy vannak valahol nagyon intelligens idegenek

Miért avatkoznának bele a mi dolgunkba ?

Ha ismerik az embert tudják hogy mi egyből háborúzni akarnánk velük. Az embert se érdekelné ha a hangyák vagy a szúnyogok kihalófélben lennének.

2012. márc. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 anonim ***** válasza:

majd kiderül.;)

én úgy beb*szok 21-én fúú...

2012. márc. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!