Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ki tud erről valamit?

Ki tud erről valamit?

Figyelt kérdés
Amikor lezuhant roswell ben az ufo akkor mindig vittek oda valami élelmet és eltűnt mindig meg az amerikai elnök elment és személyesen találkozott velük valaki tud erről valamit?
2012. ápr. 1. 16:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Én egy másfajta történetet hallottam élelemeltűnések, elnöki látogatások nélkül.
2012. ápr. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tudod, Rosewll az nagy betű és már előtte is a közelben volt az 51-es körzet. És pont eme események előtt nemsokkal kezdtek meg egy hivatalos, de titkosított dezinfo kampányt, aminek az elmúlt években járt le a titkosítása, meg lehet nézi az FBI és a CIA honlapján is.
2012. ápr. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Rosewell*
2012. ápr. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
am siettem és azért írtam kis betűvel és engem senki olyan ne oktasson aki írni sem tud:D
2012. ápr. 1. 18:30
 5/8 anonim ***** válasza:

bakker folyamatosan jönnek ki a titkos könyvek...

én pont olyat olvastam hogy Hitler csészealjai zuhantak le ott....

2012. ápr. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
és a nácik is esznek... XD
2012. ápr. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
khm. kisbetűvel, egybe =)
2012. ápr. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az a Tunguszkában a föld felé fordított és úgy beüzemelt indítófokozat egy darabja volt. Nagyapám anyósáék azzal mentek haza:)
2012. ápr. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!