Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Honnan veszitek, hogy támadni...

Honnan veszitek, hogy támadni fognak a gyíkemberek?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 17. 21:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
75%
Nem csak egy sörre ugornak át?
2012. ápr. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ők maguk mondták!
2012. ápr. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
52%

Egyáltalán honnan veszitek, hogy léteznek gyíkemberek? :D

Látott már valaki egyet is?

2012. ápr. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Szinte már kezdek hinni bennük. Ha ennyire képesek számos ember agyát megfertőzni, akkor talán van benne valami. (Ha mégis tévedtem, akkor az azt jelenti, hogy kijózanodtam.)
2012. ápr. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem biztos,hogy támadni fognak.Sőt,már most közöttünk élnek.Csak ki kell nyitni a szemed és látod.Simán észre lehet venni egy két fura szerzeten,hogy nem közülünk való.Pl tegnap mentem az utcán és az egyik kerítésen hirtelen kiugrott egy kis gyíkember,nőstény volt.De nem támadott meg,mert volt nálam gyíkember riasztó.Utána egyből a sarkon láttam még egyet,az hím volt.Ott feküdt az utcán.Aztán amikor oda néztem,már négykézláb állt és fejjel lefelé belebukott az árokba.Mondták a munkások,hogy Janibá már nem szomjas.De én tudom,hogy gyíkember,csak álcázza magát.
2012. ápr. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
Onnan, hogy készülődnek rá és az ellenállásnak is vannak kémeik. Valószínűleg az árnyak és esetleg a centauriak állnak az egész invázió mögött. A többi fajon is múlik, hogy mi lesz velünk.
2012. ápr. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 SWf0918cl válasza:

Üdvözöllek!

Az idegen fajoknak teljesen mindegy mi lesz az emberiséggel. A gyíkember- téma csak egy szaftos csont, hús nélkül, amin el lehet rágódni. Nem az a lényeg, amit a szemeitek elé raknak, a dolgok mögé kell látni. Persze, hogy megoszlik a vélemény hiszek-nem hiszekre. Elferdítik a valóságot.

Még az ezzel a témával foglalkozó újságokkal és könyvekkel is gyakran vakítanak, rátesznek egy- egy megtörtént esetre pluszt, ami már ingathat.

Még az emberek előtt jóval volt háború itt a Földön különböző fajok között.

Az ősi emberi csoportokhoz gyakran látogattak űrlények. Ezeken alapul a rengeteg mítosz, mitológia. Az akkori embernek nem volt szava az űrhajóra, ezért azt írta(vagy rajzolta) például, hogy tüzes szekér.

2012. ápr. 18. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=IXsdNiFac8w


Annunakik már jártak itt és rabszolgaságba döntötték a földet, akkor fellázadtunk ellenük mert az ellenállás akik Árpádék elődje volt nagyon leleményesen használta a majom agyát a hüllők ellen. Elmenekültek anno, de most visszatérnek ! És végleg leigázzák a földet ha az ellenállás nem tesz valamit.

2012. ápr. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
404 az egyeten GYík ember
2012. ápr. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Én sehonnan, itt látom. Nem hinném.
2012. ápr. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!