Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Honnan veszitek, hogy támadni...

Honnan veszitek, hogy támadni fognak a gyíkemberek?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 17. 21:07
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Megtörtént események alapján.
2012. ápr. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Micsoda tudósok rejtőztek el az ezotéria témakörben :D.
2012. máj. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Ti betegek vagytok!!!
2012. máj. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Árpád mesélte be azt, hogy a reptiliánok támadni fognak!!

De ez nincs így!


(Diator voltam!)

2012. júl. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

A második hozzá szóllóhoz mondanám:

A reptilliánok nem mondtak olyat, hogy ő velük fogunk harcolni, azt mondták hogy az elkövetkező 20 évben a föld háborúba fog sodrodni egy földönkivüli fajjal... A faj megnevezését nem mondták el!!!!!!!


-Én , úgy gondolom hogy ez a háború a szürkék ellen fog zajalni és nem a reptilliánok ellen!!


Nem tudom milyen faj, az ami ellenséges velünk és hogy a későbbiekben lesz-e háború, de biztosan tudom, hogy nem a reptiliánok ellen fogunk harcolni!

2012. júl. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Diator te is mondtad tavaly, hogy a Reptoidok már úton vannak meg az emberek szövetségesei is a kis szűrkék !
2012. júl. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Ez így is volt a szürkk szövetségben voltak az emberiséggel, de azóta ez megváltozott!


A szerződésük felbomlott és ellenségeskedés jött létre!


Nem mondtam azt, hogy a reptilliánok támadni fognak... annyit mondtam, hogy ha támadnának meteoritokkal tennék, vagy tudatmodosítással, esetleg tönkre tennék a létfontosságú dolgokat ami végett több száz millió ember hallna meg: Gondolok itt a Pénzrendszerekre, az olajra.



Nem fognak támadni és kész..

Ha még is, akkor pekk!

2012. júl. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Onnan vesszük hogy a vezetőség ilyen parancsot adott! Lehet letakarodni innen, mert az akció TITKOS !
2012. júl. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!