Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ki az a Molnár. F Árpád?

Ki az a Molnár. F Árpád?

Figyelt kérdés

Már sokat hallottam róla, de tudni szint esemmit sem. Multkor írta Haggard egy kérdésben hogy valami balilóni szjha üldüzi őt, nem tudom ki az, sőt semmi konkrétat róla és azt sem hogy miért az ufó észlelésekbe írta.


Ezt találtam róla [link]


de ez szinte semmit sem mond el."Önkinevezett valóságfeltáró, állítólag segélyből él, ebből tartja fent internet oldalát és újságírói tevékenységét is ebből fedezi"


Ezt nem is értem. Mit kell tudni róla és főleg mi a tőrténete ?


2012. ápr. 19. 16:45
1 2
 1/17 SSJGoku ***** válasza:
33%
Ő Molnár Ferenc az író és az énekes rokona!!! Jelelenleg elmegyógyintézetben!!
2012. ápr. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Ez komoly vagy csak viccelsz ? Állítólag pőolitikusokkal is mutatkozott. Mi a tőrténete.
2012. ápr. 19. 16:48
 3/17 SSJGoku ***** válasza:
0%
Története az hogy egy kitalált ellenállást hirdetett a kitalált triceratropok ellen vagy raptorok már nem tudok akik megtámadják a földet az űrből!!
2012. ápr. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 SSJGoku ***** válasza:
11%
és ezért van ott ahol vagyis a gumiszobába!!!
2012. ápr. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
33%
na segélyből él vazz............az elmebeteg pff
2012. ápr. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
33%
Mekkora segélyt kap hogy fenntartja vele magát is meg a műsorát is?
2012. ápr. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
Az a linken nem az az Árpi aki ide irogatott.
2012. ápr. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
79%
Hivatásos leleplezőember. Echelon Vértanú. Próféta. Megdöbbentő dolgokra világított már rá: lerántotta a leplet például a tömeghalált okozó, elektrosokk-terápiás kurucinfós antikrisztusokról, de keményen ostorozta a a reptoidokkal kollaboráló babiloni szajhát , a ribancügynökféreg D. Tóth Krisztát, az MTV híradósát is.
2012. ápr. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Köszi Haggard sokat segítettél, de még van amit nem értek.


Echelon Vértanú - ez mi ? Őt is elagykontrolozták ? chip van a fogába beültetve ?


lerántotta a leplet például a tömeghalált okozó, elektrosokk-terápiás kurucinfós antikrisztusokról, - erről már nyugaton hallottam előtte is. meg Drábik Jánostól is.


keményen ostorozta a a reptoidokkal kollaboráló babiloni szajhát , a ribancügynökféreg - Mi az a babiloni szajha ?


D. Tóth Krisztát, az MTV híradósát is - Ő a babiloni szajha ? Ő is reptoid ?


Ténleg segélyen él ? Mit végzett ? Hol dolgozott? hol van most? Miért látták Gyurcsány Ferenccel? Miért olvasni mindenhol róla?

2012. ápr. 19. 19:08
 10/17 anonim ***** válasza:

Molnáreff szerint D. Tóth Kriszta maga a babiloni szajha:D


Nézd meg az MTV elleni szónoklatát:D

2012. ápr. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!