Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ki az a Molnár. F Árpád?

Ki az a Molnár. F Árpád?

Figyelt kérdés

Már sokat hallottam róla, de tudni szint esemmit sem. Multkor írta Haggard egy kérdésben hogy valami balilóni szjha üldüzi őt, nem tudom ki az, sőt semmi konkrétat róla és azt sem hogy miért az ufó észlelésekbe írta.


Ezt találtam róla [link]


de ez szinte semmit sem mond el."Önkinevezett valóságfeltáró, állítólag segélyből él, ebből tartja fent internet oldalát és újságírói tevékenységét is ebből fedezi"


Ezt nem is értem. Mit kell tudni róla és főleg mi a tőrténete ?


2012. ápr. 19. 16:45
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
"Vannak, akik szerint őrült, mások szerint zsidó vagy mind a kettő" XD B+ majdnem leestem a székről ezt olvasva.
2012. ápr. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
És ez a helyes fiatal lány [link] üldözi Árpádot ? Hogyan lett szajha és ráadásúl babiloni ?
2012. ápr. 19. 19:46
 13/17 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg azt a bolondot:D
2012. ápr. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
72%

Molnáreff szerint mindenki tömeggyilkos aki nem ért vele egyet. D.Tóth Kriszta meg egyenesen a Babiloni Szajha.


Néha-néha a Babiloni Szajha mellé beveszi Árpi a reptoidokat is:D

2012. ápr. 20. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Molnár F Árpád egy kecskeméti ecselontanú, aki tényfeltár és sorozatok néz a tv - ben. Néha szokott menni a Tescoba is, ilyenkor vesz párizsit és az orosz titkosszolgálat kilyukasztja a biciklijének kerekét.


Most Budapesten élhet, már többen otthagyták. Titán kizáródott, mert összejött valami nővel, a többiek megunták, csak egy szerencsétlen tartott ki Molnár mellett.


Újabban nem nagyon tölt fel semmilyen leleplező dokumentumot, mert Orbán megvonta a segélyét, nincs pénze netre.


Mióta bevitték Árpit sokkal visszafogottabb lett. Most már tényleg dögunalom az egész.

2012. ápr. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Amit Árpi megpróbál leleplezni az egy központilag vezérelt gondolatirányító program, ami rá nem hatásos, mert ő kiválasztott.


2003 - 2006 között Olaszországban csövezett, aztán ott már forró volt a lába alatt a talaj, mert csinálhatott néhány hülyeséget, itthon meg meghalt az anyja ezért hazament az üres lakásba Kecskemétre.


Kecskeméten segélyből élt és tényfeltárt, de úgy, hogy tényleg sikerülhetett néhány helyi főnök agyát felbasznia, ezért is költözött Budapestre a Domjánhoz. A segély is egyre kevesebb lett és mire valók a barátok.


Közben a gondolatirányítás mellett megjelent a romagyilkosságok leleplezése, de még még csinált filmeket mellékes témákról is.

2012. ápr. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
86%
Molnár F. Árpád...Az ember akinek agyára ment az unatkozás.
2012. ápr. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!